Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? A fiu azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? A fiu azt mondja hogy én kezdeményezzek a csókkal! Ez mért van? 15/L

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 15:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de nehogy hallgass azokra, akik azt írják hogy ennyi idősen menjél játszani vagy ilyen hülyeséget. Már elég érett vagy ahoz hogy csókolózz valakivel, és amúgy sem hiszem hogy sok közük van ahhoz, hogy hány évesen csókolózol bárkivel is. Persze ha szexről lenne szó, megértem, de könyörgöm már gimnazista vagy, nehogy már tabu legyen a csók..
2010. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen fél. De ki nem? Mondjuk én is féltem az 1. nél. Sokan mondják hogy az 1. csók borzalmas. Nekem az volt életem legjobb csókja :P Mind a ketten tapasztalatlanok voltunk e téren. Szóval ismét egyed függő a dolog. Ha nem mer akkor ess neki és adj bele apait, anyait :)
2010. dec. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Előttem kettővel a másik azt írja,hogy ne halgass azokra akik azt mondják,hogy még fiatal vagy,semmi közük nincs hozzá mit csinálsz... de ha szexről lenne szó... X) ez tetszett xD
2010. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!