Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ehhez a hajszínhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ehhez a hajszínhez milyen rúzs illene? Lent.

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 21. 19:35
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
nekem benne van a kontaktlencse berakás is azzal meg megszenvedek :D meg én a szememet is festem meg mindent :D
2010. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
Én max felülre és félig alulra rakok fekete ceruzát, utána megunom, megfésülködök, kifestem spirállal is a szemem, utána felrakom ezt a barna rúzst és futok hogy ne késsek el :D
2010. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
jaa hát így ennyi :D nekem még arctisztítás alapozó púder pirosító meg ilyenek :D fú most miféle cicababának tűnhetek így de egyáltalán nem vagyok az :) nem festem magam erősre csak a fehér arcom miatt muszáj:d észre se lehet venni h van rajtam alapozó csak mintha púder lenne :D jaj és még a szemhéjamat is festem a szemhéjpúderek a gyengéim :D
2010. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
Nyugi, eszembe sem jutott, hogy cicababa lennél :D Egy nőnek mondjuk elvárható a smink, szóval inkább én vagyok barom, amiért nem teszem :D
2010. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
áá nem miért lennél?:D nem kötelező az főleg ha smink nélkül is szép vagy :D engem a fehérség idegesít képen nagyon ronda mintha világítanék XD
2010. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Hát, végülis nem tartom magam csúnyának, de istennőnek sem. Viszont iszonyú bénán nézek ki sminkben, nem tudom rajtam mindig ront, de ha kozmetikus sminkel akkor is. Nem tudom miért, de nekem mindig ocsmánynak látszik:D
2010. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
na ilyet még nem hallottam :D akkor meg pláne ne fesd magad ha nem tetszik úgy, nem kötelező :)
2010. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
Igazad van, ki is vágom a kukába a cuccaim :DDD
2010. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
áá neee azt azért neeeee :D bármikor szükséged lehet rá :D
2010. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Mondjuk a rúzsokat tényleg imádom. :D
2010. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!