Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek illene neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illene neki kifizetnie?

Figyelt kérdés
A párommal már rég együtt vagyunk. Mikor összejöttünk, felmerült hogy fizesse-e a fogamzásgátlóm felét, de neki akkor voltak elég nagy kiadásai (nem részletezném), mondtam neki hogy ha majd ezen túl lesz, fizesse a felét, addig megoldom egyedül. Azóta helyre billent, most viszont én vagyok rosszabb anyagi helyzetben. Már mondtam neki pár hete, hogy már nem bánnám ha beszállna ő is, mert elég rosszul állok, ő meg most épp jobban. De nem adott bele. Azóta is mondtam neki többször is hogy most, hogy befizettem a számlákat, meg kiváltottam a gyógyszerem, kb. kajára sem maradt pénzem, mégsem értette a célzást. Most mondjam neki mégegyszer? Már kellemetlenül érzem magam emiatt. Hogyan adjam a tudtára? Egyébként nem szoktam magam meghívatni sehol, szerintem hülyeség ez a pasinak kell mindent fizetnie elmélet...
2011. ápr. 25. 12:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Nyugodtam szólj neki. Ez közös kiadás. Ez mindkettőtök nyugtatója.
2011. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
0%

A fogamzásgátló felét?? De igy hogy a fogamzásgátló felét?

Nem vagyok képbe, ez olyan drága cumo? Tehát mérhető a gázszámlához vagy hogy?

Ez nem a te privát ügyed?


Eszembe jutott még egy, egyszer majd hazamész és közlöd vele hogy mostmár elég ha csak a harmadát fizeti, más is beszállt?


Szóval ezt nem úgy kéne ha anyagi átfedés van akkor van egy hozzávetöleges összeg amivel beszáll a dolgokba, esetleg még ezt is megfejeli ha neked rosszabbul megy, de igy hogy fogamzásgátló felét?? Ilyet még nem hallottam.

2011. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
56%
Mert csak a lány érdeke ,hogy ne legyen terhes? Szerintem nem..
2011. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
7500 a fogamzásgátlóm... Nekem ez jelenleg nagyon sok.
2011. ápr. 25. 13:02
 5/35 anonim ***** válasza:
4%

"Mert csak a lány érdeke ,hogy ne legyen terhes?"


Ti hol éltek, valami szigeten?

Na várjatok, vigyük ezt tovább. Ha az új pasi a mentolos illatot jobban kedveli mint az erdei nem tudom mit és emiatt váltasz drágább fogkrémre akkor a különbözet felét leszámlázod?

Ti betegek vagytok.


Ha vannak anyagi vonzatai a kapcsolatnak, ha átfedések vannak szálljon be mindkét fél, ha egyik nem tud ideiglenesen remélhetőleg nem gáz és a másik dotálja (egy egészséges szintig), de igy a pasi elé állni hogy a fogamzásgátló felét fizesse ki??

Van még rajtad ezer dolog ami tetszik neki, azoknak a felét is elkérhetnéd.


Na de várjatok, végülis a pasi most vett egy saxxo inget ráadásul azért mert nektek az tetszik. Nem kéne kifizetnetek ennek a felét, hogy érzitek?

2011. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Szerintem tök nyugodtan. A föntebb válaszoló meg mit van kiakadva? 7500 nagyon sok, én is kb ennyit fizetek, kicsit többet a gyógyszerre és mintha a fogamat húznák.


Fizesse csak. Ez nem olyan dolog, hogy kihasználod, mert ebből neki is haszna van, nem is kevés. És ne már csak te egyedül cipeld ezt a terhet. Úgyis rajtunk lányokon a nagyobb felelősség ebben az ügyben.

2011. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Ma 13:07. Azért ha a pár nemi életet akar élni, az egy folyamatos dolog, és olyan természetes része az életüknek, mint az evés és az ivás akár. - A fogamzásgátlót meg kell venni rendszeresen, és ez nem ugyanaz a kategória, mint az öltözködés.


Szerintem azzal, amit írtál, nagyon kisarkítottad, és elferdítetted a kérdést.

2011. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%

"7500 a fogamzásgátlóm..."


Figyu, összeállunk 10-en, mindenki ad bele 750Ft-ot havonta, igy már elviselhető. Mi is boldogok leszünk és te is. Vörös vagy? Akkor én adnék bele többet is.


Szóval ezt konkrétan meg kell fogalmazni és jegyzőkönyvezni kell egy kapcsolatban hogy ez most a fogamzásgátlóra lesz? Én nem is akarok ilyenekről tudni, elég tudnom hogy most még nem akarunk babát, ez nem a te privát szférád amit - jellemzően - az hölgyek csak azért tárgyalnak ki - egyszer - hogy a pasi biztos legyen benne nem lesznek terhesek?


Nem állsz jól, most adjon pénzt. Adjon 5ezret, majd elmolyolsz vele. De igy hogy fogamzásgálóra adjon 3750Ft-t ha ő is akar dugni??

Na nee már..

2011. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

62%-os válaszoló! Ugye ezt nem gondolod komolyan??? Még sosem fizettettem ki vele sem az epilátorom, sem a hajvasalóm felét, sőt, még a szexi combfixeket sem, pedig miatta veszem, mert neki ez a fetishe. De egy gyógyszer nagyon sokba kerül, és szerintem nem csak a saját érdekemben szedem.

Kívánom, hogy soha egy barátnőd se mérgezze magát hormonokkal, használj csak óvszert életed végéig , vagy alkalmazd a szuper megszakításos módszert, hogy aztán fizethesd a gyerektartást egy életre, hisz az olcsóbb, mint a gyógyszer fele...

2011. ápr. 25. 13:19
 10/35 anonim ***** válasza:
Ha a palidnak igazán fontos lennél, cakk -pakk fizetné az egészet..... mekkora egy csuda pali!
2011. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!