Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogy döntenétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy döntenétek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nos, a szituáció a következő:

- adott egy egészen szép, de csendes, rendes lány, aki nem szívesen bulizik és keveset beszél, de azért valamilyen szinten be van illeszkedve a társaságba, csak kicsit lassú

- és van egy kiszemeltje, aki kb a legmenőbb, a társaság szíve, állandóan bulizik és mindenki ismeri


Ti mennyire éreznétek magatokat furcsán a srác helyében, ha egy ilyen lány rátok hajtana? Járnátok vele, vagy túl égő? Nekem azt mondták, nem járna velem, mert túl rendes vagyok hozzá... Van ilyen?


2010. nov. 21. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj oda, és hívd el valahova.
2010. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan a kérdésre - miszerint legmenőbb srácként járnék-e veled - nem tudok válaszolni (mert én nem ilyen típus vagyok). Viszont, ha magamból indulok ki, nekem pont ilyen az ideálom - szép leány, akit nem kell lecsapnom, hogy szóhoz juthassak mellette :)
2010. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem illenétek össze. Tűz és víz. Ez pedig kiütközne a kapcsolatban és nem tartana sokáig.
2010. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig úgysem derül ki, hogy mi lenne ha... ha meg sem próbálod. Írhatunk mi akármit, akár a saját tapasztalatainkat is, de az mit sem ér, nem látunk a jövőbe. Szerintem, ha két érett, értelmes ember találkozik, nem az a legfontosabb, hogy mindkettő imádjon bulizni, hanem hogy a számukra legfontosabb dolgokban egyetértsenek, ha valakinek a bulizás a legfontosabb az életben, és elvárná, hogy más is ilyen legyen, akkor az már az ő baja.
2010. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!