Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől jó "csaj/nő" valaki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől jó "csaj/nő" valaki? Csak a kinézettől függ? Vagy a belső tulajdonságok is számítanak? És ha igen milyen egy jó csaj?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

szerintem.: legyen formás cicije(nem nagy... formás!) szép kerek feneke legyen, ne legyen dagadt, de ne is legyen ojan sovány, hogy elfújja az első szél, sőt lehet rajta egy nagyon nagyon nagyon pici túlsúly 1kg max.


szép arc, az arc formájához illő csinos frizura. legyen ápolt.


ne legyen buta mint a föld, de ne is legyen egy professzor (azért nem jó az, ha kioktat a nő :D )


stílusát illetőleg, tőlem lehet plázacica, tinip...a, emo, raper, rocker, vagy ami akar, csak megfeleljen a kritériumoknak :)

2009. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

nem kell ,hogy olyan arcod legyen mint az agyonretusált playboy magazinos csajoknak


legyen kisugárzásod és szeresd magad,mindig jó kedvű légy.

lány vagyok,nem annyira sok éves húsz év alatti,de akikkel találkoztam fiúkkal,mind jó csajnak tartottak,akár msn.en keresztül is megtetszettem nekik anélkül,hogy képet láttak volna róla.Ezt csak azért mondom,mert ugyebár nem láttak engem,az volt a fontos,hogy jó kedvű voltam,humoros légy mindig az,nem ku...vás,már bocsi a kifejezésért,nyitott légy.

meglátod bevállik.na meg nőies ruhákat hordj

2009. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

mi a fenéért lettem lepontozva? nagyon unom már

igazam van,nem csak kinézettől függ,. Én csak tapasztalatot irtam

menjetek a francba,nem éri meg irni erre az oldalra

2009. jan. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 yuda ***** válasza:
100%

Igen: amikor valakire azt mondják,hogy jó csaj,vagy jó pasi,az kizárólag a kinézetének szól.


A belső tulajdonsághoz beszélgetni kell,az közelebbi ismeretséget feltételez,de természetesen hosszabb távon egy értékes lelkületű emberrel lehet csak együtt élni.

2009. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én felpontoztalak!:)
2009. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

sztem az, h valaki jó csaj, vagy jó pasi, az függ a belső tulajdonságaitól. mert nézhet ki ku..vajól, de ha egy suttyó tapló, akkor biztos nem fogom azt mondani rá, h jó pasi v. jó csaj...


a "jó"ság az a külsőből és a belsőből áll össze.

2009. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
na igen,fontos a külső és a belső is és inkább nem szólok hozzá ehhez a témához :D
2009. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

a belső fontosabb...lány vagyok...akármilyen szép helyes srácot látok,nem fogom azt mondani h jó pasi.

eddig egyetlen egy pasira mondtam h milyen jó pasi,mert tetszett a stílusa,a személyisége,az ahogyan viselkedett..jó oké helyes is legalábbis szerintem..de ez nem minden.

ha azt mondod h "hmm,milyen jó srác!" utána megismered és kiderül h egy tuskó,mit szólnál???

nem csak a külső fontos.Persze legyen ápolt...:)

2009. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.nyugodtan pontozzatok le,én csak elmondtam a véleményemet,mert a kérdező kívánicsi volt,ki mit gondol.hát tessék leírtam:)

14/L

2009. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt! És nem az számít hogy lepontozzák vagy fel! Én nem azt nézem! Számomra hasznos válaszok voltak. És mindenkinek egyéni a véleménye! De még írhattok nyugodtan.
2009. jan. 22. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!