Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két 15éves lány ha szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két 15éves lány ha szerelmesek, meddig mehetnek el?

Figyelt kérdés

csók,simogatás stb.

szeretem őt és ő is engem:)


2010. nov. 24. 18:48
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

hát köszönöm az értelmes válaszokat!:)

a bunkó megjegyzések meg nem utdnak érdekelni..nem divatból csinálom ezt..egyetértek azzal aki nyakonvágná őket..kis pics@k..na de most nem ez a lényeg.szóval köszönöm, majd jön ami jön:)

2010. nov. 28. 13:26
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
semmi gond ezzel majd kinövöd vagy, ha nem remélem a szüleid kiverik belőled ^^
2010. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
En is 15 eves vagyok...en is probaltam mar csajjal es eggyaltalan enm menozesbol csak hat tul sokat ittunk es legjobb baratnom nalam aludt...nem volt rossz...deh nem tom maradnek a pasiknal...deh ha tenleg szereted nyugodtan...baj nem lehet belole...max kisul h megis pasikat szereted...sok sikert
2010. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
ebben a korban normális:) jó szórakozást lányok!:)
2010. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Addig, ameddig jól esik mindkettőtöknek és nem okoztok egymásnak sérülést (fizikai és/vagy lelki fájdalmat)!

Ugyanez vonatkozik a fiú-lány vagy fiú-fiú párkapcsolatokra is.

18/L

2010. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
szerintem semmi gond nincs ezzel:D de azért idáig is eljöhettek:D
2010. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

11-27 18:36 vagyok


Igazatok van ez normális, én vagyok hülye.

2010. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!