Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit néztek meg leginká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit néztek meg leginkább egy srácon? A szem, tekintet tényleg az egyik legfontosabb? Ha megakad a szemetek egy pasin és csak néztek a szemébe az jót jelent?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 11:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

én mindig az arcát nézem, egy az egybe... a gesztusait, a mosolyát, a tekintetét, ahogy beszél...általában nem is emlékszem pl, milyen ruha volt rajta :D


22/L

2011. nov. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

ÓóÓóÓóÓÓóóóó Istenem :D Remélem a cipő nem lesz ideál kérdés :D:D:D 47,5-es lábam van b@sszus, nem hogy válogatni nem tudok, de örülök ha kapok :D:D Kénytelen vagyok egyszerű sportcipőbe flangálni, mert érdekes módon a normálisagbbakból valahogy nincs a méretemben :D:D


Bár a tisztán tartás alapvető dolog. Ebben egyetértek mindenkivel ^^

2011. nov. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Na most ott a baj, hogy nekem van két Panama Jack férfi cipőm, és nem is olyan régen egyiket 1,5 a másikat 2 éve vettem, szval nem idős cipők, de már mind a kettő elég koszos. Hiába mosom ez a panama velúr vagy nem is tudom milyen bőr, a víztől megszürkül, megzöldül stb. Mert hát egyik szürke másik meg barna színű. Ja és ezeket nem lehet semmilyen módon tisztítani, adnak hozzá radírt de olyan az mint halottnak a csók. Akkor most ez azt jelenti hogy nem állnak velem szóba a lányok mert igénytelen vagyok? Egyébként borsos ára van a cipőnek, mind kettő 29-és 31 ezer ft volt.
2011. nov. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Utolsó, azzal akarsz most felvágni, hogy mennyire tele vagy dellával?
2011. nov. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
De ha itt tartunk nekem csak 10ezer forintos Lonsdale cipőm van...
2011. nov. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Aki emlegette a férfi illatát, azzal értek egyet!

Tehát nálam a sorrend: ILLAT, szem, száj, kéz (ápoltság, nem ujjforma...)

Jelenlegi barátomnak olyan örjítő illata van, hogy egyszerűen nem tudtam neki ellenállni... És nem dezodorra gondolok, ez bizony a sajátja (a deonak tök más szaga van):)

De ha nem lennék ennyire érzékeny a feromonokra, valószínűleg a szem lenne az elsődleges.

2011. nov. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem azzal akarok, csak elég drága volt ahhoz ez a két cipőm, hogy emiatt igénytelennek minősítsenek, hogy koszosak ezek a cipőim. Vagy 50-szer átmostam már őket, de akkor is elég koszosak.
2011. nov. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar, ha a pasi cipője nem úgy néz ki mintha most vette volna a boltban. 29n
2011. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Szem , Mosoly .... stb de leginkább ha tetszik a pasi megszólítom .. 16/L
2013. jún. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!