Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit néztek meg leginká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit néztek meg leginkább egy srácon? A szem, tekintet tényleg az egyik legfontosabb? Ha megakad a szemetek egy pasin és csak néztek a szemébe az jót jelent?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 11:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Én is megszoktam nézni a srácok cipőjét,gondolom azért nézi meg minden csaj mert elárulja a viselőjéről,hogy mennyire igényes(tisztán tartsa a cipőjét,nem lyukas stb.)és nem azt nézem ,hogy márkás vagy nem... Az arcát nézem meg,a haját,szemét,a kezét,meg azt hogy milyen magas :D 15/L
2010. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Aha köszi :) Mindig furcsának tartottam hogy miért olyan érdekes a cipőm amikor semmi látványos nincs rajta :) De miért pont a cipő? :P
2010. nov. 29. 13:19
 13/29 anonim ***** válasza:
Vannak fiuk is akik nézik a lányok cipőjét:) gondolom azért pont a cipő mert talán azt hordjuk a legtöbbet. Úgy értem hogy nem minden nap más cipőt viselünk és a cipőnket mindenki látja, és annak tisztán tartásáról talán könnyebben megfeledkezhet az ember és télen főleg koszolódik. Viszont ha látszik hogy ápolt a cipő akkor valószínűleg másra is oda figyel a higéniával kapcs:)))))))))))) Gondold el pl nem a kabátodban jársz:D De a lényeg hogy ha ép lucskos az idő és bekoszolódik a cipőd akkor is látszik hogy egyébként tisztán van tartva oda van rá figyelve. Vagy láttál már olyan embert akinek a cipője tiszta volt de egyébként egy koszos ember volt?:DDDDD én még nem:D
2010. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
van benne valami :)
2010. nov. 29. 13:36
 15/29 anonim ***** válasza:

Én a cipőt nem a tisztasága miatt nézem , részben az is, de azért ,mert abból elég sok minden lejön. Mert vannak elég ízléstelen cipők :S


Amúgy én az egész összhatását tekintem meg, de először az arcát és utána végig :)

Persze csak nagyjából :)

Meg nem a külsőre megyek , csak abból látszik az ápoltság és a stílus ;)

2010. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Én is először a szemét nézem meg, az már nagyon sok mindent elárul. Aztán a haját, a fogait és az alakját. 22/L
2010. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
És amúgy igen, az nagyon jót jelet, ha mélyen és sokáig a szemébe nézek ;)
2010. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Igen, a haj is fontos!! :D
2010. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Jó de ha olyan a cipője ami neked nem tetszik számodra ízléstelen akkor minek a cipőjét nézni akkor valószínűleg olyan az illető ízlése ami neked nem jön be és már pl akár a pollojából is rájöhetsz:)az is lehet ízléstelen:)
2010. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Én pl azért nézem meg a cipőjét,mert ha ilyen tök nagy márkajelzés van rajta,az engem taszít. De persze nem azzal kezdem, és igen az jót jelent,ha nem tudom levenni az arcáról a szemem. 29n
2011. nov. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!