Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiakadva? Szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva? Szó nélkül lelépett!

Figyelt kérdés
Igaz nem komoly kapcsolat,hanem ugymond szextársak vagyunk.De ugy érzem vagyunk vagyis voltunk olyan viszonyban h az ilyeneket megbeszéljük!Már 2hete nem keres,és sztem ujra a volt nőjével beszélget,de annyi tartás sincs benne h megmondja nekem h akkor vége!Bezzeg nekem mindig győzködnöm kellett h nincs senkim!Most irjak rá h akkor mi van "vége"?Vagy hagyjam és ne is keressem?(eddig még nem beszéltünk).Mi tegyek?Lécci olyan ne is irjon aki le ribancoz.
2010. nov. 27. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatod miatt inkább nem írok.
2010. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ertem, ha csak szexpartner, akkor minek van vege? Nem jartok, csak szexeltek nem? Nem lehet esetleg, hogy beleszerettel, es zavar, hogy a volt csaja utan kajtat? Egyebkent szerintem kerdezz ra nyugodtan, hogy mi van, bar ket het azert meg nem annyira hosszu idö, elvgre CsAK szexpartnerek vagytok. Ugye?
2010. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért?Azért mert két független felnőtt ember sok csalódás után kielégiti a vágyaikat?Azért vagyok ribanc?
2010. nov. 27. 14:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen kezdek valamit érezni,lehet nem is baj h igy alakul!Akkor helyesbítek nem vége hanem kiszáll szó nélkül!
2010. nov. 27. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van tartásod nem te fogsz írni neki! A fiú szerintem most azt gondolja, jó volt veled a szex, de ha a régi bnő megbocsát neki, akkor inkább vele folytatja a kapcsolatot. 1 olyannal, akivel nem csak szexel, hanem beszélget, randizik, szerelmeskedik, mert 1 ilyen lány többet ér
2010. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt ne ugy képzeld el h csak dugtunk és kész!Minden meg volt mint egy kapcsolat csak nem találkoztunk minden nap és nem hivtuk egymást minden nap!De a mi "kapcsolatunk őszinte volt,és tudtam nem szerelmes(haverja is mondta) a volt nőbe csak most elkezdtek beszélgetni nem értem miért!de nem keresem!
2010. nov. 27. 14:44
 7/8 anonim válasza:
Mindenképp kérdezz rá szerintem...Az ilyen bekategorizált kapcsolatoknál előbb utóbb ugyis kialakul valamilyen szintü kötödés, látszólag ez nálatok már meg is van.. S az a jó benne, hogy ha már kategória, akkor ez az, ahol mindent megtehetsz..
2010. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Csak gratulálni tudok hogy nincs jobb dolgod, hívd fel aztán járjatok, vagy ne, de ilyen hülyeségen mit gondolkozol? Ha szereted akkor egyértelmü hogy mit kell tenned, szerintem, bár én ellene vagyok az ilyen kapcsolatoknak(undorodom az ilyen nőktől) és sajnos sok van belőlük :( 20/F
2010. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!