Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják itt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt sokan, hogy a belső is számít, sőt, ugyan olyan fontos mint a külső?

Figyelt kérdés
Holott a valóságban 99 - 1 a százalékarányos megoszlás a külső javára.
2010. nov. 27. 19:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Tudod külső megfog belső megtart! amugy most ha őszinték akarunk lenni persze elöszőr te is a lány arcát nézzed meg gondolom kedves kérdező fiu vagy! ha lány akkor bocsiDe viszont a belső tulajdonsága miatt döntesz majd hogy belevágsz a kapcsolatba vagy nem .Mert hiába szép vagy helyes vki ha mondjuk meg belsőleg meg abszolut nem a te ideálod.
2010. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem tud beleszeretni olyanba? Mégis ki az a hülye, aki valakinek a külsejébe szeret bele? Nem abba, hogy okos, értelmes, nem egy senkiházi, jó a humora, boldoggá tesz? Aki a külsőbe szeret bele, az megérdemli azt a pofára esést amit kap.
2010. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Osztán mégis mire megy az ember a másik külsejével? Hülye, aki ez csak ez alapján dönt (a 90-10 már bőven nevezhető csaknak)
2010. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ez a dolog úgy néz ki h van a lány pl(csak h magamból induljak ki), van egy pasi, ha a lánynak külsőre bejön a pasi akkor randizik vele, ha a belső tulajdonságai nem jók akkor lehet akármennyire helyes nem fog vele kapcsolatot kezdeni! Jó, vannak kivételek, ha a pasi pénzes, akkor némelyeknek mind1 milyen a belső, de még a külső is. Lényeg első a külső, nem látsz senki belsőjébe rögtön, és csak úgy juthatsz el a belsőig ha a külső megfelel. Ennyi.
2010. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ez tiszta hülyeség ez az egész.

1 eleve, ha meglátok egy számomra szimpatikus lányt (szóval le is feküdnék vele) 0 perctől fogva elkezdünk ismerkedni, onnantól kezdve elkezdődik a kölcsönös szimpatizálás, ha én is bejövök neki.

Tehát itt arról van szó, ha egy fiú meg egy lány tetszenek egymásnak akkor egymás véleményét úgy osszák meg, hogy a másiknak tetszen. Mindezt miért teszik? Mert a külsejük vonzó a másik iránt.


Meglátok egy csajt aki tetszik úgy fogok viselkedni hogy neki is tetszen, mellesleg ha én is bejövök neki Ő is úgy fog viselkedni, hogy Ő is tetszen nekem.


Ennyire egyszerű. Szóval 100% fontos a külső, mert rohadtul nem fogok oda menni egy csúnya lányhoz ismerkedni.

Tehát pl buliba össze gyűlünk és előtte puszi puszi mindenkinek a megbeszélt helyen és megjelenik egy csúnyáskább lány annak max puszit adok ennyi. Nem több. Nem fog érdekelni se az élete meg hogy milyen aranyos ésatöbbiésatöbbi....


A nők nem ilyenek. Ők azt hiszik, hogy hogy a belső fontos a külső nem is igazán.

Na ácsi! Odamegyek egy nőhöz akinek nem vagyok ideális le fog rázni és csak "aha, ja, stb" válaszokat fog mondani velem szembe bármit is mondok neki.

2010. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
így van
2010. nov. 29. 17:15
 17/24 anonim ***** válasza:

Sajnos így van, ahogy írod kérdező.

Ez egy álszengt világ. A húgom a világ egyik legédesebb és legjószívűbb embere. De sajnos 120 kg-jával nincs férfi, aki nőszámba venné. Pedig az arca is kedves és nem is egy ormótlan trampli. Szépen is fel tud öltözni, kisminkeli magát, illatozik mint egy rózsa...nagy reményekkel újra és újra nekiindul, hogy talál valakit, aztán soha nem jön össze.

A neten ezrekkel levelezik, mindenki odavan érte, még a telefonban is csak bókolnak. Aztán ha meglátják vége az ismerkedésnek.

De szegényem nem tud lefogyni. Egyszerűen nem megy neki, pedig már alig eszik...

2010. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én nem mondok ilyet. Nekem nem ugyanolyan fontos, hanem magasan fontosabb a belső (belsőn itt azt értem, amilyen tulajdonságok nekem bejönnek és nem azokat, amiket általában jó tulajdonságoknak tartanak). A külső sokadlagos szempont.
2010. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

17:14

Mert csak úgy lehet ismerkedni, hogy direktbe odamész valakihez? Osztálytárs, munkatárs, szaktárs, mittoménmilyentárs, baráti társaság, nem is beszélve az internetes fórumokról nem léteznek? Pedig szerintem bőven több kapcsolat alakult ki így, mint "felszedés" által.

2010. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Osztálytárs, munkatárs, szaktárs, mittoménmilyentárs,...."


Pont ezért nem ismerkedek meg olyannal aki nem jön be számomra. Nem tudom mi ebbe olyan nagyon nehéz és nem érthető?

Hiába ismerem már akárhonnan. Nem és kész. Aki nem jön be külsőleg azzal csak max haverság lesz.

2010. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!