Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják itt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt sokan, hogy a belső is számít, sőt, ugyan olyan fontos mint a külső?

Figyelt kérdés
Holott a valóságban 99 - 1 a százalékarányos megoszlás a külső javára.
2010. nov. 27. 19:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Gratulálok :D Ha tudnád mi mindenről maradsz le a sekélyességed miatt...

És a barátsággal mi van? Barátnak is csak olyat választasz, aki tetszik? Javárjá... ellenkező neműt nem lehet, mert okvetlenül dugni kéne vele. A saját nemedből vannak barátaid? Ha de, hogy sikerült?

2010. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

tegnap 22:25


Te nagyon agyalágyult.... Ha valaki nem jön be és ismerem azzal csak BARÁT LESZEK... !!!!! Ennyire hogy lehetsz idióta?

2010. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Fentebb azt írtad, hogy nem ismerkedsz meg olyannal, márpedig egy barátot azért ismer az ember, saját magadnak akarsz ellentmondani :D

Aztán ha valaki nem jön be külsőre, megismered, mert "muszáj" (aka munkatárs), és úgy megtetszik, akkor mit csinálsz? Ha megszereted belül, onnantól úgyis szépnek látod, szóval ezért marhaság a külsőre alapozni.

2010. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"...megtetszik, akkor mit csinálsz? Ha megszereted belül, onnantól úgyis szépnek látod, szóval ezért marhaság a külsőre alapozni."


Hogy megértsd azzal az inteligenciahiányos agyaddal amit írok és amit te feltételezel az nem ugyan az. Most akkor soroljuk ide, hogy pl van egy 8 éves kislány meg egy 58 éves idős nő. Mind a kettő "haverom" de szexuálisan egyik se izgat fel hiába ismerem őket és mondjuk munkatárs + unokája. SZÓVAL HA SZEXUÁLISAN FÚJ és NEM IZGAT FEL akkor abból csak haverság lesz. Én egy ép eszű és életű ember vagyok és a haver az AZÉRT HAVER mert rá nézek és nem jön be!!!!!!!

EGy jó csaj aki számomra ideális és elkezdek vele foglalkozni attól függetlenül hogy én nem jövök be neki de nekem ő igen az csak haverság. Részéről. Részemről meg párkapcsolat is lehetne. Vagy elfogadom "szenvedéssel" hogy dejó teste van és kedvelem, vagypedig inkább ne legyen haver se.

Inkább az utóbbit választom mert előbb utóbb én mindig többet akarok egy csajtól aki számomra be is jön.


Remélem felfogtad.

2010. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!