Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ezen változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen változtatni a közeljövőben? 17F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1 hónapja járunk. :) Vele vesztettem el a szüzességem és vele pettingeltem először. A pettingeink nagyon élvezetesek, ritka hogy nem tudom orgazmushoz juttatni úgy meg tudom ujjazni! :) Sajnos azonban a szeretkezés egyenlőre nem megy. :( Nemrég volt a másokdik alkalmunk. A problémám a következő: amikor felhúzom az óvszert a merev péniszre, sajnos gyakran előfordúl hogy lelankad az, így nem tudom bejuttatni azt a lányba. :( Ettől függetlenűl dúgni mindkét alkalommal tuttunk, bele is élveztem a lányba amikor rajtam volt az óvszer. (És még azon is kell sokat javítanom, hogy tovább bírjam az aktust. Ezt úgy lehet csak elérni hogy sokat gyakorlunk.) A kérdésem az alábbi: hogyan tudnám elérni hogy a péniszem ne lankadjon le mielött bejuttatnám a péniszem a lányba? Nagyon kellemetlen tud lenni... Pedig nagyon kívánom az aktust, de azt hiszem, egyenlőre még annyira szokatlan nekem ez az egész meg egy picit izgulok is dugás elött, hogy ezért lankad le néha. :( Pedig van előjáték, rendesen leszop hogy megmerevedjen! Szerintetek is ez lehet az oka, az izgulás meg hogy még meg kell szoknom ezt az egészet?
2010. nov. 28. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

"rendesen leszop hogy megmerevedjen"

De befejezi a szopást ugye? Tehát nem csinálja végig, igaz?

Mert ha utána akarsz vele szeretkezni, az nehéz lesz...

2010. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

12:17


Dehogy! Direkt odafigyelünk, hogy nehogy elélvezzek!

2010. nov. 28. 12:18
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem lelki oka van nem? izgulsz a nagy esemenytol?mert akkor is szokott ez a problema elojonni vagy faradtsag...ezer oka lehet
2010. dec. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!