Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Nekem soha semmi nem jön össze, semmi jó nincs az életemben, egy nagy csődtömeg vagyok 19 évesen, semmim sincs meg amit szeretnék,semmi sem úgy sül el,ahogyan én szeretném. És ez nem csak a szerelemben,hanem az élet minden pontjára igaz.

Szerintetek min változtassak,hogy megváltozzon a sorskerekem?

Főleg a szerelemben,mert nagy szükségem lenne egy szerető társra,egy olyan fiúra aki megbecsül,szeret,és mellettem áll mindig.

Hol találhatnék egy ilyent,és honnan tudhatom meg,hogy az illető ilyen,s nem csak játszadozik?


2010. nov. 30. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem veszed észre a normális fiúkat.
2010. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azt hittem egyről,hogy az,és ma kiderült pont az ellentéte, szemétül elbánt velem :((
2010. nov. 30. 16:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igaza van. Méghozzá azért nem veszed észre őket (minket), mert a legtöbben rondák (vagyunk), és ronda pasik egy nőnek se kellenek.
2010. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A csúnyább pasik közt keresgélj!
2010. nov. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az ember ha meglát valakit először senkiről sem tudhatja , hogy az hűséges e és fog e szeretni.


Ahhoz mindenkit meg kell ismerni és lehet hogy 20 emberen kell túllépned ahhoz, hogy kiderüljön mindez.


És ha pasit fogsz találni végre akkor az egész életedet szebbnek fogod látni..mert boldog leszel


Szóval ne lankadj le próbálkozz!

2010. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:02


Ezzel a hozzáállással nem is fog sikerülni.


kérdezőnek: Emberismeret kérdése.

2010. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bizakodni kell.

Én sem vagyok jóképű de mégis lett barátnőm 20 évesen és már fél éve együtt vagyunk.

2010. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én bizakodtam a 21. születésnapomig. Most már reálisan látom a dolgokat. Igen, csúnya vagyok, és ez nem önbizalom hiány.
2010. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazából én nem válogatok,s nem is válogattam, nem érdekel,hogy kívül milyen,hanem belül,és ha szép a lelke az nekem épp elég, csak eddig a szép lelkükről kiderült,hogy álca volt az egész,és annyira szíven szúr,hogy szinte elviselhetetlen :((
2010. nov. 30. 16:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztos h nem így van. Akikkel eddig dolgod volt, azok is külsőre tetszettek, és ezért láttad őket szépnek belülről is.
2010. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!