Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Olyan szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Olyan szerencsétlen vagyok!

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác a suliban,aki már tetszik egy pár hónapja,de már kezd betegessé fajulni a dolog.Szinte mindenhol őt látom,minden palit meg kell néznem 2x,ha egy kicsit is hasonlít rá,hogy nem ő az-e.Nagyon sokat gondolok rá,és néha már az örület határán vagyok,hogy hogy lehetek olyan szerencsétlen,hogy amikor ott az alkalom,hogy na most odamegyek hozzá,vagy vmi,de én nem teszek semmit.És az a vicc,hogy még csak 1x sem beszélgettünk,semmi nem volt,és rám ilyen hatással van.Még soha senki nem tetszett ennyire.Részéről nem tudom mi a helyzet,mert sose ad egyértelmű jelet.

Ez már 2 hónapja tart,és kezdek beleörülni.Mit tegyek?

Nagyon félek a visszautasítástól,meg alapból félénk vagyok,ezért ilyen,hogy odamegyek hozzá,biztos hogy nem menne:(

17/L


2011. ápr. 6. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
háát...elég sok ideje nem küzdötted le a félelmed,de ha ő rendes pasi,nem olyan nagy beképzelt,akkor tuti nem fog leégetni,menny oda hozzá,vagy esetleg ha elmész mellette ha egyedül van vagy mind ketten és köszönj neki,vagy próbálj vele beszélgetni,mosolyogj rá,és ha ezekre ha vissza reagál,lehet te is tetszel neki,de még egy a baj,hogy a pasik kiszámíthatatlanok,de minden esetre sok sikert. 14/L
2011. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól hogy félénk típus vagy attól még oda mehetsz hozzá max izzadsz mint egy ló és görcsölsz hogy mi lesz.(saját tapasztalat)

De nyugodtan menj oda nincs veszteni valód!

Kezdj el beszélgetni vele hétköznapi dolgokról majd konkrétabbakról(1x pl szép időnk van 2x pl hogy vagy 3xvan barátnőd(nem baj ha ezt tudod akkor is jó ürügy)),1-2 nap alatt észreveszed hogy elzárkózik előled vagy sem,ha nem akkor nyert ügyed van,ha igen akkor nem érdemel meg téged:)

Ha van kérdésed írj privit.

Üdv

18/L

2011. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:))
2011. ápr. 6. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!