Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit összezavarodtam szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit összezavarodtam szerintetek most mi van?

Figyelt kérdés
13éves vagyok az egyik barátnőm is és aki teccik nekem az 14éves. Suliban mindig szinte csak a barátnőmmel törődik ölelgeti meg puszikat küld neki. De ha osztáj buli vagy Katalin-bál vagy egyéb buli van az iskola által akkor minig engem keres hogy táncolhasson velem meg akkor csak velem foglalkozik.Meg ha esetleg az uccán találkozok vele vagy ha a suliba öltözünk vagy pl. ha szájfényezek akkor állandóan engem néz majd ki esik a szeme. Barátnőmmel hiába törtük a fejünket hogy most esetleg meikünk teccene neki nem tudtuk eldönteni és megkérdezni nem merjük tőle. Szerintetek melyikünkér van oda esetleg kicsit jobban?
2010. nov. 30. 16:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Értelmes választ egy hülye kérdésre nem nagyon fogsz kapni..Inkább menj és olvass egy kicsit..
2010. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Am nem vok szemtelen csak ezekből a pisis válaszokból már elegem van ha valaki nem tud rendes választ adni az inkább ne is irjon.

Leszakom hogy téged érdekel-e vagy sem,engem érdekel és kész.

2010. nov. 30. 17:05
 13/14 anonim ***** válasza:

És még nem vagy szemtelen... :)


(és moderálj csak ezért a "provokatív" válaszért nyugodtan)

2010. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

" Leszakom hogy téged érdekel-e vagy sem,engem érdekel és kész."


Akkor szard le....

2010. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!