Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemét? ( Lejjeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szemét? ( Lejjeb bővebben )

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliban, aki mindenkivel összehaverkodik, dumál, meg minden, velem meg állandóan szemétkedik. Eddig sem volt szimpatikus, na de mostanában...! Megszólalok egy barátomhoz és ő meghallja, rögtön ki is figurázza amit mondok. Ez még nem lenne baj, mert sz@rok az ilyen primitívekre, de egyszer csak odajött és seggberúgott. Aztán rögtön megkérdeztem, hogy mi a baja velem, miért csinálja ezt amikor egy rossz szót sem szóltam hozzá, erre ő azt mondja, hogy azért mert úgy nézek ki mint egy csöves, és csöves is vagyok, meg engem mindenki utál-hozzátenném, hogy majdnem minden csaj odaköszön a suliban, meg sok barátom van. Annyira rosszulesett ez nekem. Lehet, hogy tényleg ilyen utálatraméltó vagyok? Miért pont engem utál? És ráadásul mindenki szeme láttára aláz meg. Miért csinálja ezt?

Bocs, hogyha rossz kategóriába raktam.


14/F


2010. nov. 30. 18:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

hány éves a csj? nagyon gáz.

éna helyedben orba szájba oltanám, lehet vagy 10éves--.-"

2010. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Hát nem tom!Vannak ilyenek...lehet hogy csak ő ilyen b@rom @llat!Amúgy engem is sokan szekálnak és mindenki szemeláttára megaláznak!:'(eggyüttérzek veled!:(:)
2010. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
azért tesz ilyeneket mert még nagyon gyerek...majd csak kinövi ezt a gyerekes viselkedést, de addig is próbáld meg kerülni vagy ilyesmi.
2010. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! 1 évvel idősebb a csaj.
2010. nov. 30. 18:35
 5/19 Moszuke ***** válasza:

annyit mondok, hogy ilyen korban nem szégyen ha te is belerúgsz a lányba.

majd meggondolja, hogy legközelebb kötegszik-e..

ezt a buta szardarabot úgyse lehet szavakkal meggyőzni..

2010. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy tetszel neki,és azért csinálja?

Szerintem ha még egyszer ilyent művel kapd el,és csókold meg, rosszul úgy sem jársz,és leállítsa majd magát :D

2010. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Mert egy szívtelen dög! Csak magával foglalkozik és azt akarja, hogy mindenki tisztelje őt, ezért beletapos mások lelkébe. Egyszerűen primitív. Undorítóak az ilyen emberek!!!Legszívesebben mindegyiket egytől-egyig kiírtanám a világból!! fúú, hogy ez úgy felidegesített...tudom, nehéz nem foglalkozni velük, az ilyeneket jól pofán kéne b@szni, hogy észhez térjenek.

16/L

2010. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, amúgy meg én nem szeretnék ilyen bunkó csajt :"S. De a válaszokat azért köszi!
2010. nov. 30. 18:41
 9/19 anonim ***** válasza:

sztem csak féltékeny, valamiért irigy rád ezért próbál is beléd kötni. ha majd látja hogy nem sikerül, hogy teljességgel le$zarod, majd abba hagyja

de ahhoz az kell hogy egyáltalán ne mutasd ki ha el is talál egy érzékeny ponton.

L/16

2010. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
18:40 egyetértek! és 18:45 kössz a választ!
2010. nov. 30. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!