Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemét? ( Lejjeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szemét? ( Lejjeb bővebben )

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliban, aki mindenkivel összehaverkodik, dumál, meg minden, velem meg állandóan szemétkedik. Eddig sem volt szimpatikus, na de mostanában...! Megszólalok egy barátomhoz és ő meghallja, rögtön ki is figurázza amit mondok. Ez még nem lenne baj, mert sz@rok az ilyen primitívekre, de egyszer csak odajött és seggberúgott. Aztán rögtön megkérdeztem, hogy mi a baja velem, miért csinálja ezt amikor egy rossz szót sem szóltam hozzá, erre ő azt mondja, hogy azért mert úgy nézek ki mint egy csöves, és csöves is vagyok, meg engem mindenki utál-hozzátenném, hogy majdnem minden csaj odaköszön a suliban, meg sok barátom van. Annyira rosszulesett ez nekem. Lehet, hogy tényleg ilyen utálatraméltó vagyok? Miért pont engem utál? És ráadásul mindenki szeme láttára aláz meg. Miért csinálja ezt?

Bocs, hogyha rossz kategóriába raktam.


14/F


2010. nov. 30. 18:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Miért nem röhögöd ki ilyenkor? Akkor megszégyenülve érezné magát.
2010. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Teljesen figyelmen kívül hagynám. Mint ha ott se lenne, levegőnek nézném. Még a kiröhögésre sem méltatnám, mert azzal elismerném, hogy sikerült felkeltenie a figyelmem.

Vagy végtelenül lenézően röhögném ki, de 14 évesen olyat lehet, hogy nem tudsz.

2010. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, továbbra is várok választ, érdekel a véleményetek/válaszotok! Köszi!
2010. nov. 30. 19:31
 14/19 anonim ***** válasza:
hu ez kész .. hülye liba küd el a halál F@szára így ahogy én írom .. :S hát sajons tejesen átt tudom érezni a próbélmád mert énevelem is ez van .. a suliban szinte mindenki bír engem csak egy srácc nem aki néha szemétkedik .. huzza ahaj ienek .. és csodálkozik ha megütöm .. :S ááh de rühellem az ieneket.. elkéne ásni őket!!!!
2010. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
bocs a rossz helyesírásért.. am 15 vok
2010. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy mennyél már innen te sz@r:D És ezt ilyen félvállról, és fordulj el, sétálj el mintha mi se történt volna, ne vegyél tudomást róla. Vagy tetszel neki, vagy irígykedik.
2010. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Sztem meg bejössz neki és ezér csinálja,hogy felhívja magára a figyelmet szokás ilyen hülye lemaradott libáknál:D:S

Amikro oda megy és szekál vagy beszól nyugodtan vágd oda hozzá h téged ki kérdezet kit érdekel a te véleményed te vagy egy csöves mert engem szekálsz olyan vagy mint a seggem sőt még az is szebb ha ő is bele tapos a lelki világodba te is tedd azt!!

2010. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
jól b@szd meg hógolyóval
2010. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, rájöttem a probléma nyitjára, elég sok problémája van az életben, és ezért levezeti pl rajtam (ezt mástól tudom). De akkor is szemétségnek tartom, hogy emiatt engem csesztet...
2010. dec. 4. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!