Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek hogyan/hol ismerkedjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek hogyan/hol ismerkedjenek, ha komoly kapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés

Az internetes ismerkedés szerintem nagyon rossz ebből a szempontból, mert még nem is találkoznak veled, de már rögtön leírnak.

Ha szexet akarnék akkor nem lenne gond, mert van nagyon sok mindenki, aki szeretne velem lefeküdni, de én nem erre vágyom.

Az is zavar többek közt, hogy a melegek többsége a komoly kapcsolatot is csak egy olyan viszonynak tekinti, melyben a két fél rendszeresen összejár dugni.

Én ennél többet akarok.


Tehát a kérdés: Hogyan, illetve hol ismerkedhet egy meleg, ha kifejezetten inkább komoly, tartós, romantikus kapcsolatot akar? Lakhelyem Csongrád megye.


2010. nov. 30. 19:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
mi alapján írnak le rögtön amúgy ??????????
2010. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
Hú ne haragudj, most olvastam h 18 éves fiú vagy! :) Akkor esetleg leírhatnád az msn címed, aztán hátha tudok segíteni neked:)
2010. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
A Not Caféval csak annyi a bajom, hogy mikor ott voltam hirtelen mindenki nagyon szeretett volna a közelembe kerülni, méghozzá nem igazán titkolt szándékkal. Én megijedtem.
2010. nov. 30. 19:32
 14/29 A kérdező kommentje:

Valószínúleg nem tetszik nekik a képem vagy tudja a franc...

Nincs kint intim képem, csak magamról néhány.

Meg az is elég zavaró, ha nem válaszolnak a leveleidre. Többször előfordult már, hogy nem érkezett válasz. Szerintem szemétség.

2010. nov. 30. 19:34
 15/29 A kérdező kommentje:

MSN címet ide azért nem írnék ki, de egy e-mail címet simán megadok ha gondolod :)


almabomba@gmail.com


Ide írj, és aztán megbeszéljük :D


További hozzászólásokat is várok.

2010. nov. 30. 19:35
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem örülök, hogy a Szerelem - Szex témába tették a kérdésemet. Nem véletlenül írtam ki a Családi Kapcsolatok közé.
2010. nov. 30. 19:39
 17/29 anonim ***** válasza:

Ha egyetemista vagy, van egy DAMKÖR nevű meleg kör, biztos szerveznek programokat, stb. ahol tudsz ismerkedni is, de fokozatosan. Nem tudom, hogyan működnek, de egy próbát megér, keresd fel őket, csak van valami elérhetőségük! :)

Abban a bárban, kávézóban, ahol jártál, meg ne ijedj meg - ha vannak szabályaid, azokat betartatod másokkal, nem lesz semmi gond. Én sem szeretem a rám mászó, nekem nem tetsző lányokat, nőket; a többség hamar érti a NEM-et.


Az internetet én sem lőném le, akadnak értelmesek is; előbb-utóbb. Bár tényleg eléggé lelombozó, de... ki tudja? ;)

Esetleg ha szerveznek LMBT-témájú programot (film, színházban előadás, stb. ilyen egyszerűbb dolgok), menj el. Hátha ott nagyobb mennyiségű emberből találsz értelmeset. :)


18/L

2010. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
És távkapcsolaba belemennél? Mivel én győri vagyok, ezért itt a környékén ismerek pár meleg srácot. De nem tudom, hogy állsz Te a távkapcsolathoz. Tőlem a barátnőm sajnos két és fél órára lakik, de természetesen megoldjuk a dolgot. :) Csak nem tudom, neked mennyire van lehetőséged utazni :)
2010. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Én is ezzel küszdök!


De nem kell feladni. Vannak normálisak is. Pl. én. :)

2010. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a tanácsot.


A távkapcsolattal csak az a baj, hogy az utazás nekem nem túl könnyen megoldható, de nyilván, ha beleesek valakibe akkor megoldom, csak alapvetően nincs vele könnyű dolgom.


Viszont szívesen ismerkedem és bárki levelit szívesen várom, ha összetudna ismertetni valakikkel, vagy akár önmagával :)

2010. nov. 30. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!