Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek hogyan/hol ismerkedjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek hogyan/hol ismerkedjenek, ha komoly kapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés

Az internetes ismerkedés szerintem nagyon rossz ebből a szempontból, mert még nem is találkoznak veled, de már rögtön leírnak.

Ha szexet akarnék akkor nem lenne gond, mert van nagyon sok mindenki, aki szeretne velem lefeküdni, de én nem erre vágyom.

Az is zavar többek közt, hogy a melegek többsége a komoly kapcsolatot is csak egy olyan viszonynak tekinti, melyben a két fél rendszeresen összejár dugni.

Én ennél többet akarok.


Tehát a kérdés: Hogyan, illetve hol ismerkedhet egy meleg, ha kifejezetten inkább komoly, tartós, romantikus kapcsolatot akar? Lakhelyem Csongrád megye.


2010. nov. 30. 19:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha helyben nem tudsz ismerkedni akkor - sajnos - távkapcsolatban kell gondolkodnod.


Én is nagyon sokáig nem találtam magam mellé senkit. Kivétel olyat, aki rövidebb, hosszabb szexkapcsolatot akart. Aztán idén találkoztam egy másik megyébel való sráccal.

Bejöttünk egymásnak. A szívem szakadt meg amikor a távolság miatt nem lett belőle semmi. :(


23/F

2010. dec. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

de utolsó, hogy írhatsz ilyet?

te fiú vagy vazzzzzz ......

2010. dec. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
És attól, hogy fiú, még nem lehetnek érzései? Legalább ki tudja fejezni magát, és kimondja amit valóban érez. Szerintem ez teljesen helyénvaló.
2010. dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Hát igazából a Not Café tényleg nem a legjobb hely. Igaz én még nem voltam ott, de a hallottak alapján amit leírtál róla, tökéletesen igaz a helyre. Én a neten próbáltam ismerkedni, de nekem sem jön be igazán, így inkább a baráti körömben nézelődtem és tudakozódtam. Sokat segített, hogy elmondtam pár közeli barátomnak a dolgot, és meglepő módon több visszajelzést kaptam, miszerint ők is azok, mint amit vártam. A te barátaid között is garantálom vannak páran. A távkapcs sztem is hülyeség, mert pont azt nem kapod meg benne, amiről egy kapcsolat szól.

22/F voltam Szegedről, ha érdekelnek részletek az ismerkedésekről, dobj egy mailt. :)

2010. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

ma 09:23


Miért ne írhatnék ilyet?

Vagy azt hiszed, aki meleg az csak dugni akar?

2010. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
na de bassz, te fiúval kapcsolatban írod ezt .... jézusom , ezt észrevetted ?
2010. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Ha a férfiakat szereti, gondolom észrevette. Nincs ebben semmi szégyellnivaló. Érzései mindenkinek vannak.
2010. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
ááá ez hihetetlen, na de ő is fiú !! nem vetted észre ??? nagyon durvaaaaa
2010. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
jól van na , viccelek, én is meleg vagyok hiihhh
2010. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!