Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi akart lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi akart lenni?

Figyelt kérdés

Szoval egy suliba jarunk. Lattuk egymast a suliban es ott szorakozutunk, semmi komoly. Aztan a neten bejeloltem (nem tudtam, hogy o volt az:O)visszajelolt es irt, hogy ugye en voltam az? meg stb. Es a vegen mondta h jol nezel ki stb. Meg kerte a szamom. De en nem adtam meg, azt mondtam, hogy majd kesobb. Meg kerdezte, hogy miert nem? Pedig agyon kedvelem. :D Es multkor irtam neki msn-en. De nem irt vissza. :( Nah szoval elotte jo sokat beszelgettunk meg minden. De most ezutan 100% hogy nem irok neki, mert az mar tul ramenosnek nez ki, nem-de? Szerintetek akkor, most ez meg mi volt?

16/L


2010. nov. 30. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak egy próba, hogy ha hamar megadod a számodat akkor érdekelsz ha nem akkor nem kit érdekel...
2010. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De szerintem, nem kellett volna az elso beszelgetesnel nem? :S
2010. nov. 30. 19:24
 3/12 anonim ***** válasza:
ha bejöttök egymásnak akk megadhattad volna...
2010. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nő vagy. Egy telefonszám megadást is képesek vagytok túl taktikázni. Persze most a saját károtokra.
2010. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hat, de akkor is. Miert nem lehet valaszolni? :S
2010. nov. 30. 19:32
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik, meg hianyzik, hogy nem beszelunk.. :( De nem ertem, mert ha nem valaszolt akkor meg tenyleg nem erdeklem, nem>
2010. nov. 30. 19:40
 7/12 A kérdező kommentje:
Segitsetek!! :'(
2010. nov. 30. 20:09
 8/12 anonim ***** válasza:

hát ez a tipikus elsőre el b*sztad példa :D

Keress mást..

2010. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De nem tudok. :S Annyira hianyzik, hogy a francba?? Nem ertem, mert b*sztam el? Akkor mar ne is irjak neki tobbet? :(
2010. nov. 30. 20:39
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem basztam el :R Hmm.... Irtam neki, irt nem haraxik csak nem figyelt -.-" megadtam a szamom irt beszeltunk. Natessek. :R
2010. dec. 1. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!