Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kezdtetek el csajozni/pa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdtetek el csajozni/pasizni? Szerintetek mikor ideális elkezdeni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 18:26
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

majdnem 17 voltam, amikor összejöttem az első pasimmal, vele csókolóztam először.

persze előtte is tetszett már sok srác, de egyikkel se jött össze a dolog.

az első pasimmal csak 1,5 hónapig voltunk együtt (csak meg akart d*gni, én meg inkább kidobtam)

pár nap után összejöttem a mostani barátommal (régebb óta ismertük már egymást) és azóta is együtt vagyunk, majdnem 5 éve :)

21N

2010. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
29%
Hallod te karpataljai m@jom! te mindenhol ottvagy és mindenhez ,hozzá kell szólnod! Enyhény idegesítő vagy, mindehol csak a te hülye véleményedet lehet olvasni.Néha megszabadulhatnál már a billentyűzettől, mert elolvad az ujjad alatt b*zikám ...
2010. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Hallom utolso!

Bekap.hatnad a fasz.omat. Ne olvasd, ha nem tetszik ba.szdmeg nem neked irom, hanem a kerdezonek. Erted fasz.szopokam. Majd ha a te kerdesedre valaszolok es nem tetszik pontozz le ko.csog. Mafla!

18 f/karpatalja

2010. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Hát az a baj a cigizéssel, hogy még csak 14 évesek és tönkre teszi magát.
2010. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
éves*
2010. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
De az ő dolga, miért ez alapján ítélkezel? Mintha ez számítana, oké, értem, ha mindig az orrod alá fújja a füstöt és köpköd, az más. De ha neki jólesik, akkor szívja, attól még nem lesz se rosszabb, se jobb srác, téged is túl gátlásosan neveltek.
2010. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Gondolom te is srác, vagy vagy lány (ez mind1), aki dohányzik. Én egyáltalán nem ítélem el azt aki dohányzik.... , mind2 szülőm cigizik. Csak a körülöttem lévők állandóan tömik a fejem azzal, hogy miért érdekel cigizik, akkor ő rossz stb. Amúgy nem köpköd és rendes srácnak tűnik. Remélem ő az a fajta akire én gondolok, csak... á mind1 ez nem ide tartozik :D bocs kedves kérdező a kérdésre már választam....
2010. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
kb 15
2013. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!