Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Rossz fiúk vagy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Rossz fiúk vagy jó fiúk? Jó lenne ha minnél többen válaszolnátok erre a tesztszerű kérdésre. Kötekedők kíméljenek.

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdés van a témában, de annál is változatosabb válaszok, ezért sokaknak hasznos lehet ez a kérdés.


3 tipus:

-Jó fiú: Mindig kedves, mindig a lány kedvében jár. Csendes és félénk. Könnyen megszeppen. Nem mond nemet a lánynak, gyakran papucs és az ágyban sem képes akkora teljesítményre, mint a rosszfiúk.

-Se nem túl jó, se nem túl rossz. Hívjuk csak "Közepes"-nek. Ő ha kell kedves és odaadó, de tud kemény is lenni. Nem annyira kemény, mint a rosszfiúk, de nem is annyira bunkó.

-Rossz fiú: Csak nagyon ritkán kedves, szinte mindig bunkó. Gyakran hazudik, ha olyan a kedve leoltja a barátnőjét ha van oka rá ha nincs, de emellett nagyon magabiztos és minden csaj tökéletes biztonságban érzi vele magát. Domináns személyiség.


1. Melyikükkel járnátok szívesebben? (Ha jártatok valamelyik tipussal, akkor arra/azokra voksoljatok. Olyanokra gondoljatok, akiknek külső adottságai megfelelnek az elvárásaitoknak. Egyik sem annyira jóképü, hogy "meglátod és belé szeretsz", de elég vonzó ahhoz, hogy megismerd és a neked tetsző stílussal együtt beleszeress) (Ha a 3 alap kategóriába sem besorolható a "nagy Ő", akkor még mindig van köztes kategória)

-Jó fiú

-Jó fiú és közepes (között)

-Közepes

-Közepes és rossz fiú (között)

-Rossz fiú


2. Melyikükkel mennétek bele egyéjszakás kalandba? (Ha valaki úgy gondolja, hogy ő soha nem menne bele ilyenbe, akkor voksoljon arra, aki legkevésbé áll távol tőle ilyen téren. Külső adottságok: Megütik az ízlésedben azt a szintet, hogy egy egyéjszakás kalandra bevállald.:)

-Jó fiú

-Jó fiú és közepes

-Közepes

-Közepes és rossz fiú

-Rossz fiú


3. Melyikük lenne leginkább vonzó "csak" rendszeres szexpartnernek? (Külsőben szintén megüti az elvárást.)

-Jó fiú

-Jó fiú és közepes

-Közepes

-Közepes és rossz fiú

-Rossz fiú


Volt-e már veled olyan, hogy számodra közömbös külsejű srác adott esetben rosszfiús stílusával felkeltette erősen a figyelmed?

-Nem. Teljesen hidegen hagynak azok a rosszfiúk, akik külsőre nem tetszenek

-Csak nagyon minimális szinten és nagyon-nagyon kevés példa volt rá

-Igen, de csak ritkán és csak pillanatnyi felindulás

-Igen, kb. havi szinten de akkor erősen felkeltik az érdeklődésem

-Igen, valamiért szinte mindig erősen felkelti az érdeklődésem a rosszfiús stílus


5. Volt-e rá példa, hogy egy számotokra közömbös külsejű kifejezetten jó fiú erős vonzalmat keltett bennetek a jófiús stílusával? (Ha gazdag volt, akk ne vegyétek figyelembe. A pénz tudat alatt is ellensúlyozza a jófiúk azon gyenge pontját miszerint ők nem nyújtanak olyan biztonságérzetet.)

-Nem, hidegen hagynak a külsőleg közömbös jófúk.

-Csak nagyon minimális szinten és nagyon-nagyon kevés példa volt rá

-Igen, de csak ritkán és csak pillanatnyi felindulás

-Igen, kb. havi szinten de akkor erősen felkeltik az érdeklődésem

-Igen, valamiért szinte mindig erősen felkelti az érdeklődésem a jófiús stílus.


Őszinte válaszokat szeretnék.

Kort is írjatok.

Aki úgy gondolja írhat mellé egyéb tapasztalatokat, de bízom benne, hogy minnél többen kitöltik a "tesztet".

Férfiak tapasztalataira is kiváncsi vagyok. Milyen stílusu és mennyire nőcsábász az illető azt is odaírhatja.


Jó fiúk vagy rossz fiúk?:)


2010. dec. 2. 22:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

1.Közepes

2.Közepes

3.Jó fiú és közepes

4.-Igen, de csak ritkán és csak pillanatnyi felindulás


Amúgy a volt barátom igazi rossz fiú volt,mindenért leoltott ha volt oka rá hanem,gyakran hazudott stb.. Megfogadtam soha többé ilyennel..

2010. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Közepes és rossz fiú között

2. Közepes és rossz fiú között

3. Rossz fiú

4. Igen, valamiért szinte mindig erősen felkelti az érdeklődésem a rosszfiús stílus

5. Csak nagyon minimális szinten és nagyon-nagyon kevés példa volt rá


Én leginkább a közepes és rossz közöttire voksolok! Azt hiszem egy jó fiú mellett unatkoznék, nem lenne elég kalandos:) De azért a teljesen rossz fiú sem kell, mert velem ne bunkóskodjon az akit szeretek:)

2010. dec. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
előző vagyok és 18L
2010. dec. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

1. B

2. egyikkel sem

3. nem tartanék ilyet

4. A

5. B

6. jó fiúk

27/L őszinte voltam, bocsi

2010. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

1)közepes

2)közepes és rossz fiú között

3)közepes és rossz fiú

4)Nem, ha valaki nem tetszik, max. az erős intellektusával hathat rám:)

5)Nem.

22/L

2010. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

1.Közepes-a jófiú gyakran papucs,könnyen megszeppen,ami szerintem nem jó,mert nem érzem úgy hogy meg tud védeni,ki tud állni magáért,a rosszfiú pedig sokszor bunkó,amit ki nem állhatok

2.Közepes-egy jófiú nem tudom ha benne lenne egy egyéjszakásban,meg amúgy sincs semmi vonzó abban,ha valaki papucs

3.Közepes:D

4.Igen, de csak ritkán és csak pillanatnyi felindulás

5.Csak nagyon minimális szinten és nagyon-nagyon kevés példa volt rá

18/L

2010. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

bocsánat, de én csak az első kérdésre válaszolnék:

ha lennének helyes jófiúk, senki nem járna rosszfúkkal

2010. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

1. Kozepes

2.Rossz fiu

3. Kozepes es roszfiu kozott

4.igen valamiert szinte mindig felkelti az erdeklodesem

5. Csak nagyon minimalis szinten es nagyon-nagyon keves pelda volt ra


16/L

2010. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

1. Jófiú. :) Jártam rossz fiúval... csak megb*szni akart...


2. Jó fiú és közepes


3. rosszfiú


4. Igen, kb. havi szinten de akkor erősen felkeltik az érdeklődésem.


5. Igen, valamiért szinte mindig erősen felkelti az érdeklődésem a jófiús stílus.


Szóval mindenképpen jófiúk!

Olyan párt akarok, aki tényleg szeret, ezt leginkább tőlük várhatom el, és mellettük talán nem paráznék azon naponta, hogy vajon kivel csal.


16L

2010. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Igazság szerint nekem eléggé nehezemre esik besorolni a fiúkat ezek mentén a skálák mentén, legalábbis azokat, akikkel dolgom volt, vagy akik legalább az érdeklődésemet felkeltették. Nem arról van szó, hogy egyik végletek sem, hanem hogy egyik tulajdonságukban végletesen jófiúk, másikban végletesen rosszfiúk. És nekem pont ez tetszik. Megvan, hogy miben szeretem/tűröm egyik végletet, és miben a másikat.

Akartam neked válaszolni, és akkor jöttem erre rá. Például akivel leghosszabb ideig voltam együtt, soha nem hazudott volna nekem, nem lett volna képes rá. Hajlandó lennék akár fél kezem levágásába fogadni, hogy nem csalt meg soha, majdnem négy éven keresztül. Ugyanakkor nagyon le tudott oltani, méghozzá minden rossz szándék nélkül, egyszerűen csak azért, mert olyanja volt, hogy el akarta mondani a véleményét. Irtózott a gondolattól is, hogy egy nővel szemben agresszíven viselkedjen, de részegen mindig be akarta bizonyítani, hogy ő a legerősebb kakas a színtéren. Bevallott szándéka volt harminc éves koráig több tucat nőt összeszedni, de utána nagy családot szeretett volna öt gyerekkel. Alapvetően gyengéden és figyelmesen bánt velem, de teljesen hidegen hagyta, ha szomorú voltam vagy megbántott.

... És még hosszan sorolhatnám.


Nem tudom rá azt mondani, hogy közepes, mert minden volt, csak közepes nem.


Ettől függetlenül megpróbálok neked válaszolni, de azért nem árt, ha tudátában vagy, hogy ez olyan kicsit, mintha azt akarnád megtudni, hogy mennyire felelősségtudó egy osztály, és a valóság ugyan az lenne, hogy az egyik fele görcsösen próbál minden létező elvárásnak megfelelni, a másik meg szétissza-cigizi az agyát és magasról lexja a jövőjét, de mivel ugyanannyian vannak, kijönne az osztályról, hogy ez egy remek, kiegyensúlyozott osztály.

Vagy csak egy gyereket mérnél, és a tesztedben a kérdések egyik fele arra vonatkozna, hogy mondjuk mennyire eteti szorgosan a kutyáját, a másik meg arra, hogy mennyire tanul matekból, és bár a matekra magasról tesz, a kutyáját viszont betegesen félti attól is, hogy rátüsszent a macsaka, a teszted besorolná ezt a gyereket középre, holott nála egyszerűen a "felelősségtudó" nem egy releváns vizsgálati szempont, és életének kb. egyetlen helyzetében sem produkál "közepesen felelősségtudó" magatartást.


Na, mindezek után megpróbálok azért valamit nyilatkozni:


1. Közepes

2. Jó fiú közepes

3. Jó fiú közepes - rossz fiú közepes

4. Csak nagyon minimális szinten és nagyon-nagyon kevés példa volt rá

5. Igen, kb. havi szinten de akkor erősen felkeltik az érdeklődésem


Utolsó két válaszon magam is meglepődtem, de megpróbáltam beskatulyázni az eszembe jutó "nem helyes mégis megtetszett" fiúkat, és ez jött ki.


Még valami: a külsőrőt mint jelenleg nem vizsgálandó szempontot emlegeted, de az az igazság, hogy nekem a rosszfiús _külső_ kimondottan tetszik, de jobban szeretem, ha a _belső_ nem olyan. Viszont ez a kombó ritkán jár együtt. Inkább a jófiús külső és rosszfiú - attól meg falnak megyek. Ami pedig a legvonzóbb számomra, amikor valaki rosszfiúnak _tűnik_ sokak szemében, mégsem az. Ez fogott meg a fent leírt volt barátomban is: én messze sokkal inkább jófiúnak tartanám, mint rosszfiúnak, de rosszfiús külseje volt, és sok ismerőse, aki csak felszínesen ismerte, annak is tartotta.

2010. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!