Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Egész életemben háttérbe voltam szorítva. Általánosban is, gimiben is. Most végzős vagyok. Régebben nagyon sokat gondolkoztam rajta, hogy mit csinálok rosszul, vagy máshogy, de már egy ideje rájöttem, hogy semmit, az egész amiatt van, hogy mindig kialakult rólam egy kép, akaratom ellenére nem tehetek ellene semmit. Előítéletek és tudat alatt az emberek mindig úgy néznek rám, mintha "kisebb lennék náluk", vagy gyökerebb.

Valamiért lenézően viselkednek, mintha pl még elítélnék sok mindent, álszent lennék (tudjátok, mint az amolyan "jógyerekek") Pedig nem így van, én tudom, de hiába, mert az én számból akkor is minden "hülyén" hangzik, bármilyen sulis (17-18. korosztály)témáról is van szó. Nem néznek ki belőlem semmit, ha meg kiderül, hogy mégis hasonlítok valamiben, akkor már gúnyosan röhögnek :@

Rohadtul elegem van, mivel kisvárosban élek, emiatt nincs is más társaság, csak ugyanazokkal az emberekkel találkozok nap-mint-nap, aztán ezzel jár minden más is, kihagynak a bulikból, gyengének vagyok elkönyvelve (pedig rohadtul megnézném 1-2 májertől mi telik ki -.-) és kiközösítenek, ha nem is nyíltan, de érzem.


El vagyok keseredve, hálás lennék egy-két építő válaszért, na meg aki átélt már hasonlót, esetleg régebben, attól is szívesen olvasok tapasztalatokat.

18f :(


2010. dec. 5. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
sajnos ennek születtél:(
2010. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%

lúzer vagy...

Nem mindenki született alfahímnek...

2010. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Velem általános iskolában volt hasonló, csak engem nyíltan közösítettek ki, és utáltak. Bármit csináltam, bármit mondtam, ki voltam röhögve és háttérbe szorítva. Emiatt kezdtem el keményen tanulni, hogy egy jó iskolába tudjak továbbmenni.

Egy nagyon jó iskolába kerültem be. Ott már úgy kezdtem, hogy sokkal nyíltabb voltam, és olyan tipikus hülyéskedős magatartást vettem fel. Azóta vannak nagyon jó barátaim, nincsenek sokan, de viszont megbízok bennük nagyon. És az osztály többi emberével is jól kijövök.

Ha kisvárosban élsz, talán felmehetnél valami nagyobb városba, hogy "új életet" kezdj. Ezt tudom ajánlani, mert nekem bevált.

2010. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Figyelj!

Ennek biztosan van valami oka...hiszen az emberek nem közösítenek ki csak úgy embereket...najó lehet, vannak olyanok is, de azok nagyon ritka esetek, de nem is tartanak ilyen hosszú ideig.


Azon nem gondolkodtál még, h miért teszik ezt?


Ha gondolod írj, szívesen segítek, ha tudok.

Ugyanis szerintem tudom miről beszélsz...

2010. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

16:41

Na neked köszi!

Erre egyébként gondoltam már, nyilván nem maradok sokáig, érettségi után húzok innen a ***-ba és kezdek mindent elölről.

Csak az a gond, hogy ugyanígy gondolkodtam, amikor az általánost otthagytam, lehet, hogy be is jött volna, de kicsi a világ, az ördög meg nem alszik, persze, hogy már ott is volt rólam kis előzetes infó a múltból, rohadt tajnigger oszttárs járt az egykori volt osztálytársammal :D


A vicces az, hogy minden más helyen, (tábor, közismerettségen kívül szerzett ismerősök) ahol engem, mint jellemet ismernek meg, semmi bajom nincs, és bírnak. Ott persze nem is vagyok visszahúzódó.



Első kettőnek nem fogok magyarázkodni, én látom magam körül az igazi gyökereket (akiknek valóban valami epic fail miatt röhögnek rajtuk)

És azt is tudom, hogy milyenek azok, akiknek személyiségük sincs, mer mindig görcsölnek, hogy menőek lehessenek. Volt már, hogy elsütöttem egy poént (ami csak úgy jött), és ekkor volt a szokásos szájhuzogatás, erre másnap egy másik srác ugyanezt elmondta, amin már röhögtek mint az állatok. gáz :/

2010. dec. 5. 17:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Mosolyogj, de ugyanakkor legyél kemény, határozott, és mindig nézz az ember szemébe. Így tiszteletet ébresztesz másokban. Nálam ez bevált. Volt pár tahó, akik folyamatosan szekáltak, és mindig kiröhögtek. Azóta, hogy ezekben a dolgokban megváltoztam, nem szól be senki, és még a lányoknak is jobban tetszek! ;) 20/F
2010. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

16:51

Dehogynem... áltlános óta gondolhatod, hogy mennyit agyaltam azon, hogy miért vagy mitől. Elképzeltem úgyis, ha pl xy lennék és ilyen lennék, akkor feltűnne-e egyáltalán nekik.

De erre már rájöttem. Az emberekben tudat alatt van ilyen ítélőképesség, megjelenés, fizikum és sokminden alapján. Tudom, hogy belőlem pl nehéz kinézni bármilyen dolgot, ami szokás a korban.

De én is voltam az ő helyükben, tudom milyen. Pl megismerek egy srácot újonnan, próbálom megismerni, és igazából enyhén álaszent. Ugyanis mikor teszek fel neki kérdéseket, mindig ilyen "jógyerekes" választ ad, aztán ha látja, hogy én ennél lazább vagyok meg itt nem az a menő, akkor már ő is átvált és menőzik (de látszik az erőlködés -.-)

Én nem ilyen vagyok, csak ilyen az imidzsem, és rühellem, de nem tudok ellene mit tenni.

2010. dec. 5. 17:18
 8/9 A kérdező kommentje:

17:10

Magyarul legyek magabiztosabb (ezek a jelek arra utalnak)

Hát igyekszem, bár nem olyan könnyű ez, mint aminek hangzik, ennek ellenére így viselkedek általában, de ha már el vagyok könyvelve több éve, ez se változtat sokat :(

2010. dec. 5. 17:23
 9/9 anonim ***** válasza:

17:10-es vagyok...

Igen, legyél magabiztosabb. Tudom, hogy milyen a helyzeted, nekem is hasonló volt, és tényleg nem könnyű, de a fontos dolgok sose könnyűek. Van sport, vagy valami hobbi, amit rendszeresen űzöl? Az segíthet önbizalmat szerezni!

2010. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!