Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kedvelik a muffok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kedvelik a muffok a nagypofájú, bunkó állatokat?

Figyelt kérdés
A bigéknek rohadt nagy igényeik vannak. Nem érik be kevesebbel. Pedig egy szerényebb külsejű fiú több értéket hordoz magában,mint egy tahó.
2010. dec. 7. 12:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te is nepszeru lehetsz, mert a "muff" es a "bige" kifejezes nem eppen hizelgo. Egyebkent nem "bukik" mindenki az olyan pasikra, unalmas mar ez az altalanositas. A kulso pedig...megfog, a belso megtart, de nekem volt mar olyan, hogy egy kifejezetten csunya ferfi kezdett el udvarolni es olyan figyelmesen, lenyugozoen jol csinalta, hogy rovid idon belul a kulseje mar egyaltalan nem erdekelt.
2010. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Muffok? Bigék? Édesapa, benned van a hiba, a kis agyadban, ne kend a kudarcaidat másra. Milyen értékről beszélsz? Tisztelet? Kedvesség? Figyelmesség? Nehéz ezeket elképzelni rólad az írásod alapján...


26/N

2010. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Szóval kedves utolsó hozzászóló. Leírsz engem néhány kifejezés miatt. Ezek csak szavak. Sőt! A mai nyelvhasználatot figyelembe véve,ezek már szinomímái a lány szónak.
2010. dec. 7. 12:16
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Nem azt mondtam, hogy nem szinonimák, de erősen negatív, ledegradáló kifejezések, akkor is, ha a tartalom ugyan az mögötte. Az sem mindegy, hogy b*szásról, vagy szeretkezésről beszélünk, pedig a folyamat egy. Szóval az, hogy milyen kifejezést használsz valamire, sokat elárul arról, hogy hogyan vélekedsz az adott dologról. Még ha ennek nem is vagy tudatában. Te is érzed, hogy nem ugyanaz az a viszony az embernek a kedvesével, vagy a faszijával/csajával. Egyáltalán nem mindegy, hogy nevezed a dolgokat, sokat elárul.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak, a kamasz lányok elég furák. Sokat számít a bandában betöltött hely, és a "menő csávó" barátnőjének lenni is menő. Menő csávó meg ebben a korban a nagypofájúakból lesz.


Amúgy meg nézelődj a kevésbé hangadó lányok között is, téged se csak az osztály szépe érdekeljen!

2010. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
51%

"Amúgy meg nézelődj a kevésbé hangadó lányok között is, téged se csak az osztály szépe érdekeljen!"


Ez a fajta megalkuvás egyenlő azzal, hogy érd be a második hellyel. Én meg tudom érteni a kérdezőt. Bár nem ilyen szavakat használtam volna, de igaza van.

2010. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolso:Hat akkor ez esetben a szep lany se "eri be" veled, vagy a kerdezovel... Komolyan, nem kocsit veszel, ha tarsat valasztasz!!! Valami vagy mukodik vagy nem. Vagy jonnek azok a hormon, vagy nem. Ezen nincs mit szepiteni, ez van!
2010. dec. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Az első hozzászólónak:

1./ Azt mondod,a külső megfog....

Mi van,ha valaki nem szép? Akkor annak senkije se lesz?


2./Udvarolni udvarolnék én is,ha

a./ Lenne kinek

b./ Lenne értelme.(ha értékelnék)

Manapság az udvarlás nem divat úgyszólván.

2010. dec. 7. 12:49
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen kifejezéseket használsz rájuk, ne csodálkozz. Lehet, hogy bizonyos körökben szinoníma, de ez minősíti is azokat a köröket... Az a természet törvénye, hogy a ribik csak kigyúrt állatokra mennek, ahogy jó pasik is csak bálkirálynőre, de ahogy egy szerényebb külsejű fiú, úgy egy kevésbé kihívó lány is sokkal értékesebb lehet belül. Ha te az legszebben kívül beérnéd mással, és az a második helyre minősítene téged, miért gondolod, hogy a cicababák nem emiatt viszonyulnak ugyanígy hozzád?
2010. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Igen a kulso megfog, de nem tudom hallottal mar e az izlesvilagrol. Van akinek ez tetszik van akinek az, es mint irtam nekem is valtozott mar a velemenyem. Nem divat az udvarlas? Ezt megis hol hallottad?
2010. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Mit tudom én? Ők sehogyan sem viszonyulnak hozzám. Most is itt van egy esély,hogy összejöjjek egy nem annyira szép lánnyal,de még gondolkodom rajta. talán adok 1 esélyt. ha nincs ló,a szamár is megteszi. Másrészt már unom az egyedüllétet.
2010. dec. 7. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!