Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kedvelik a muffok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kedvelik a muffok a nagypofájú, bunkó állatokat?

Figyelt kérdés
A bigéknek rohadt nagy igényeik vannak. Nem érik be kevesebbel. Pedig egy szerényebb külsejű fiú több értéket hordoz magában,mint egy tahó.
2010. dec. 7. 12:05
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nem hallottam,egyszerűen így gondolom. Túl anyagias ez a világ. A lányok elkurvultak (már bocsi a kifejezésért).
2010. dec. 7. 13:08
 12/26 anonim válasza:
55%
Kérdező! Teljesen igazad van! pár hónappal ezelőtt udvarolt nekem egy srác 27éves elég komoly hozzám képest! Én csak 18 vagyok! És általa jöttem rá hogy határozottan nem szeretem ha egy pasi udvarol! Vagyis udvaroljon nyílván, mivel valahogy megkell ismerkedni, de nem bírom ha nyálasan nyomulnak :S szerintem sokkal nyerőbb az a srác aki vicces, nagyszájú .. mert jól érzed magad vele és nem feszengsz mert megállás nélkül bókol.. ez az én véleményem.. dehát kinek mi jön be..
2010. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Igazad van abban, hogy elk*rvult a világ, és nincsenek értékek.


Másrészről viszont: "Ha nincs ló, a szamár is megteszi"- ha valaki valóban olyan éretten gondolkodik, mint azt te állítod magadról, akkor nem mond ilyet.

2010. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Amíg jobb nincs,beérem vele. Ez szerintem nem bűn.
2010. dec. 7. 13:41
 15/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez rohadt undorító..

Nem is szereted.. csak velevagy hogy ne legyél egyedül..

szánalmas-.-"

"Nincs ló jó a szamár is"??

Szerinted mit érezhet az a csaj?..

Szerinted az embereknek nincsenek árzéseik??pff..-.-""

2010. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok én ilyet tenni. Csak mérgemben írtam.
2010. dec. 10. 14:44
 17/26 anonim ***** válasza:

ON


Életkori sajátosság. Már jópárszor végignéztem, ahogy a normális srácokat faképnél hagyják a bunkók miatt.

De semmi gond, az ilyen lányokat előbb-utóbb majd úgy kell levakarnod magadról, mert családot azért nem vállalnának egy neander-völgyivel.:)


De egyébként ne mondd, hogy (egyelőre) téged nem izgatnak jobban a rosszlányok.:D

2010. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szóval nálad a döntő szempont, hogy hogyan néz ki a lány? Szánalom!!!
2010. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Kérlek ne vedd provokálásnak, de a beszéd stillusodról ennyit: -.-

Szerintem igen is bűn érzelmileg átverni valakit, csupán azért mert ölelésre vágysz. Az ilyesmi csupán egó hízlalás. Bár gyakori.

S nem nem minden "bige" olyan ahogyan leírtad. Legalább is én több "muffot" is ismerek aki gyönyörű, de kultúrált művelt hölgy.

Vannak olyan szép akik nők gyakran egyedűl élnek pontosan azért, mert senki se megy oda hozzájuk. Így ha egy alulművelt, primitív lelkivilágú egyén közeledik hozzájuk, már az ismegteszi. Önbecsapás, és szerintem a második bekezdés vonatkozik rá. Bűn.

2010. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Én lány vagyok, és rosszul vagyok nagypofájú fiúktól. Nekem ez egyáltalán nem jön be. Inkább a visszafogottabb fiúkat kedvelem.

Viszont a "muff" kifejezés nekem se tetszett...

17/L

2010. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!