Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem megutálni a lányokat!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem megutálni a lányokat! Miért nem lehet egy fiú érzéki? miért kell mindenhol a nagypofájú barmot játszani?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok hogy bu-zis, hanem érzéki, igen tudok sírni egy filmen, elég érzékeny srác vagyok, de ez nem tudom miért baj a lányoknak?

a csajom is emiatt hagyott faképnél. most miért? miért várják el a nők a fiúktól, hogy ne legyenek önmaguk, hanem egy állarcot húzzanak magukra?

Miért baj az pár baromnak, ha pl a barátaimat megölelem? nemtudom mi baj van ebben pl. a lányoknak lehet de nekünk fiúknak nem?


egy érzelmes fiú.


2010. ápr. 21. 06:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
Háááát... Az igazság az, hogy ez már spec. nekem se jönne be, így összességében. A sírás még belefér, de már a barátaid ölelgetésével... Na persze attól is függ, hogy milyen neműeket :D Nem a bunkó macsókra bukom, de azért nálam is van egy határ. Én sem vagyok az a nagyon érzelgős típus, csajokba sem szeretem, hát még ha a pasim lenne ilyen! Viszont megnyugtatlak, van ilyen pasi ismerősöm, és valahogy mindig talál magának barátnőt, és nem emiatt lesz vége a kapcsolatuknak. Rá a kedves, aranyos, visszahúzódó, jó tanuló lányok buknak, akik szeretik a romantikát. Próbálkozz az ilyeneknél, hátha nálad is beválik. Mondjuk nem tudom, te hány éves vagy, ő már 25... :) De ne add fel!
2010. ápr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
Jah, kiegészíteném azzal, hogy ha valami nagy baj van, természetesen sírhat előttem a párom, sőt! Örülök neki, hogy ki meri engedni magából. Az is más, ha valaminek nagyon örül, és úgy megöleli a barátait. Csak nem mindegy, hogy ezek hányszor történnek meg egy héten, és miért.
2010. ápr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell!!!Sőt!!!Én utálom ha egy fiú azt játsza hogy nincsenek érzelmei.Emberek vagyunk, érzelmekkel.Még akkor is ha fiú vagy.Szerintem ez nem gáz.
2010. ápr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

07:14 köszönöm:9 örülök hogy van más is aki így gondolja:)


elsőnek meg, lehet megpróbálom majd azt a típust, am 16 vagyok!

2010. ápr. 21. 07:18
 5/62 anonim ***** válasza:
én sem szeretem az rzelgős fiúkat. nem azt mondom, hogy kőmacho legyen, de ne vinnyogjon mindnen. és mivel én nő vagok, nekem egy magabiztos, és erős társ kell. könyörgöm! hova lettek a nemi szerepek? a férfi erős, megvédi a nőt, a nőa gyengéd, és támogatja a férfit érzelmileg. de ez nem azt jelenti, hogy a síró férfit simogatja....ha majd érzelgős és nyálas pár kell, akkor kerese egy lányt és meleg leszek :) kérdező: biztos, hogy a lányokat szereted?
2010. ápr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
Olyan barátnőt keress aki szintén ilyen"érzéki"
2010. ápr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
07:29 de az nem én vagyok, az csak egy álarc, amit a társadalom csinált. Igen, idáig csak lányokkal voltam, de amúgy állítólag mindenki biszex, úgyhogy ki tudja mit hoz a jövő, de jelenleg a lányok.
2010. ápr. 21. 07:34
 8/62 anonim ***** válasza:
50%
szerintem b*zi vagy
2010. ápr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál arra hogy olyan lányt keress aki illik hozzád?!
2010. ápr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:

7:14-es vagyok.

Most nem azért, de attól még meg védhet, meg férfiként lehet rá nézni.Nem azt mondta hogy állandóan vinnyog.Nekem elegem van már a "kemény" csávókból.Vállajuk fel az érzelmeinket!!

2010. ápr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!