Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vettem észre de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem észre de szinte majdnem mindenkinek baja van mindennel?!

Figyelt kérdés

Ha nem vagy tökéletes testű az a baj, ha egy kicsit lógnak a melleid akkor meg az a baj, ha nincs babaarcod az a baj,

ha nem kemény a popsid mint az aszfalt akkor meg az a baj, ha narancsbőröd van vagy striád akkor meg az a baj.

és még sorolhatnám ....


Csak én vettem észre, hogy mindenkinek hatalmas elvárásai vannak a másikkal szembe?? És akkor meg nyafog, hogy nem talál magának senkit sem?


(Csak azért soroltam fel férfi szempontból , mert úgy vettem észre, hogy inkább a férfiak szemszögéből vannak nagyobb elvárásai a nőkhöz. Persze a nők is elvárják, hogy legyen a férfi pénzes, legyen kocsija stb.)


Miért hagyják az emberek, hogy a média átmossa az agyukat??


Jó persze lehet azellen tenni, hogy pl ne legyen narancsbőröd. DE úgy őszintén aki sokat dolgozik, az hogy menjen még el külön konditerembe. Nem mindenkinek van arra ideje, hogy sportoljon. Lehet, hogy éppen jobb dolga is akad.

Megakarunk felelni a másiknak-ez eddig okés, de ha nem lennének ilyen szürreális elvárásaink a másikkal szemben, akkor nem kéne azon magunkat emészteni, hogy miért nincs barátnőnk/barátunk...Könnyebben lehetne kapcsolatokat teremteni.


2010. dec. 8. 18:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
jól látod....olyan társadalomban élünk ahol a kinézet a lényeg a megfelelési kényszer...ez van:s
2010. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt olvasgatva nekem is ez jött le, hogy senkinek nem jó semmi...

De szerencsére a való világban (legalábbis a környezetemben) nem ez a tapasztalat. Persze, van egy-két ember, aki úgy keres magának párt, hogy nem az fontos neki, hogy szerelem legyen, hanem hogy az egyén dekoratív legyen. De a legtöbb ismerősöm nem ilyen.

21L

2010. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
hát igen, a drága szeretett média
2010. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Hát igen sajna ilyen világot élünk. Meg hát a genetika is... az ellen nem tudsz mit tenni. És nincs mindenkinek pénze különböző plasztikai műtétekre. Ezért kéne inkább a belső értékeket megbecsülni, és arra figyelni inkább. Hála az égnek én elég sok szépséghibával rendelkezek, de mégis modell-alkatú, iszonyat jó lelkű, okos férfi a párom.(ja, és nincs fux, nincs jó kocsi) Szóval nem minden pasi ilyen bunkó.És nem minden Nő a pénzre hajt!
2010. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Én sajnos még a való világban is sok helyen ezt tapasztaltam. Nem személyes tapasztalat, csak hallottam és láttam is...vagy lehet csak rossz helyen lakom:P


Igen a média...mégis miből lenne profit, ha nem az egészségből, a szépségből, és a sportból? Mert ezt kajálják be az emberekbe.

2010. dec. 8. 18:19
 6/22 A kérdező kommentje:

Persze, én nem is azt írtam, hogy mindenkinek ilyen nagyok az elvárásai :) Csak kezdem azt hinni, hogy a jólelkű emberek kezdenek elfogyni :s.


Senki sem tökéletes, de mégis annak mutatja a média a férfiakat és a nőket. Tudták,hoyg mivel etessenek be.hiszen az emberek nagyon manipulálhatóak...

2010. dec. 8. 18:21
 7/22 anonim ***** válasza:

ha már a médiáról van szó akkor javaslom ennek a videónak a megnézését. Van benne igazság nemis egy!

http://www.youtube.com/watch?v=pbscXP1UAUw

2010. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Szia

Figyelj a sulinkban(középiskola) szinte akinek csak barátja/barátnője van az nem azért van mert szerelmes hanem a kinézet/külső miatt vannak együtt..

Sajnos a mai világban hiába vagy ápolt,jól öltözött, NEM számít..ha közben esetleg: nagy az orrod,pattanásos vagy,eláll a füled 15°-al stb stb sorolhatnám..

Sajnos a mai világban a külső alapján döntenek.

2010. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen-igen! Nekem pl kiállnak a fogaim, és csomóan beszólnak, megaláznak, kiröhögnek. A lelkemre a kutya nem kíváncsi! És hiába van külsőleg is mondjuk szép lábam, szép szemem, szép fenekem, ha csak azt az 1 hibát nézi mindenki,amit az elején említettem! :S
2010. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a videót, szinte az egész igaz ami benne van. Antifaces-ben most sem csalódtam:D:)


Mindenkinek vannak hibái, max elrejti azokat.

Én inkább nem rejtem el , mert ha elrejtem akkor meg nem azt mutatom ami vagyok valójában. És én nem szeretem a kétszínűséget.

Eláll a fogad?Na és. Attól még biztos szerethető vagy te is ahogy a többi ember is , aki ápolt és ad magára, csak éppen a legapróbb hibáit is képesek egyesek kinagyítani csak azért , mert a tv-ben a " tökéletességet" látjuk.

2010. dec. 8. 18:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!