Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vettem észre de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem észre de szinte majdnem mindenkinek baja van mindennel?!

Figyelt kérdés

Ha nem vagy tökéletes testű az a baj, ha egy kicsit lógnak a melleid akkor meg az a baj, ha nincs babaarcod az a baj,

ha nem kemény a popsid mint az aszfalt akkor meg az a baj, ha narancsbőröd van vagy striád akkor meg az a baj.

és még sorolhatnám ....


Csak én vettem észre, hogy mindenkinek hatalmas elvárásai vannak a másikkal szembe?? És akkor meg nyafog, hogy nem talál magának senkit sem?


(Csak azért soroltam fel férfi szempontból , mert úgy vettem észre, hogy inkább a férfiak szemszögéből vannak nagyobb elvárásai a nőkhöz. Persze a nők is elvárják, hogy legyen a férfi pénzes, legyen kocsija stb.)


Miért hagyják az emberek, hogy a média átmossa az agyukat??


Jó persze lehet azellen tenni, hogy pl ne legyen narancsbőröd. DE úgy őszintén aki sokat dolgozik, az hogy menjen még el külön konditerembe. Nem mindenkinek van arra ideje, hogy sportoljon. Lehet, hogy éppen jobb dolga is akad.

Megakarunk felelni a másiknak-ez eddig okés, de ha nem lennének ilyen szürreális elvárásaink a másikkal szemben, akkor nem kéne azon magunkat emészteni, hogy miért nincs barátnőnk/barátunk...Könnyebben lehetne kapcsolatokat teremteni.


2010. dec. 8. 18:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igen, az ember nem csak "külsőből áll" jól mondod, de az a baj hogy ezt mindenki elfelejti.
2010. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
sajnos az emberek a külső alapján ítélnek, ahelyett hogy megismernék.
2010. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!