Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, hogy van, hogy több nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy van, hogy több nő azt mondja, hogy bejönnek neki a macis, ducibb férfiak, közben meg ugyanúgy a külső számít nekik?

Figyelt kérdés
tapasztalatom szerint.szóval két fiú közül ha az egyik sportos a másik macis,akkor 90%ban a sportos kell nekik akkor is ha a macis jobb fej.de az csak barátnak kell.
2010. dec. 8. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Relatív kinek mi a jó fej és kinek mi a szép. Akinek a sportosabb pasi kell, nylíván nem a macisabbat szereti...

De van olyan is, ne izgulj!

2010. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert a test a lélek temploma. A külsőd megmutatja a belsőd.

(sportos= határozott, kitartó és ha már ferrárit ajánlanak te se trabantoznál ;))


Nagy általánosításba sztm ezért.

2010. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt úgy értik ált., h nem akadály náluk, ha valaki macis. Aztán vannak kevesen, akik direkt ezt szeretik.
2010. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Ugyanez igaz a férfiakra is.

Te melyiket választanád? Van egy szőke, tökéletes testű , és van egy átlagosabb ám egy kicsit husos nő? Na? Fogadjunk, hogy inkább az 1.-t választanád. Hiába a 2. aranyosabb, kedvesebb.

2010. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem szeretem a szőkéket...
2010. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a média tehet róla, minden egyes reklámba meg filmben mindig a tökéletes külsőt ábrázolják mintha félisten lenne, ezért sokan elvakultak és belemennek aztán pár év múlva pisloghatnak hogy elment az álom pasi!
2010. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézzétek a való világot példa rá!
2010. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ömm, a "macis" meg a "ducibb" nem külső tényezők?
2010. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"ha az egyik sportos a másik macis,akkor 90%ban a sportos kell nekik akkor is ha a macis jobb fej.de az csak barátnak kell"


Nem. A sportos minden más tényező változatlansága mellett fog jobban tetszeni a nőknek, mint a dagadt.


Ha a dagadt jobb fej, akkor lehet, hogy jobban fog tetszeni, mint a sportos, de ahhoz nem elég egy árnyalattal jobb fejnek lennie... (van mértékegysége a jófejségnek különben?)


Alapvetően azonban a pénz a legfontosabb. Sportos vagy dagadt, jófej vagy rosszfej, teljesen mindegy, ha van elég pénze.

2010. dec. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szeretem a macis pasikat. A mostani barátom is nagydarab. De az izmos pasik szexik. Ez ugyanolyan mint a pasiknál. Lehet h egy átlagos külsejű nővel is összejönnek, de mindenképp megnézik a bombázó csajokat. Am ha van humora meg bizonyos kisugárzása nálam már nyerő lehet:$ Pl nekem tökre bejött Giorgio és nem értem miért fikázzák a külseje miatt. Nem egy adonisz, de nem is egy igénytelen.
2010. dec. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!