Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Férfiak! Melyik fontosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak! Melyik fontosabb nektek a külső vagy a belső tulajdonságok? Melyik nyom többet a latba például párkeresésnél? És miért?

Figyelt kérdés
Egy cikket kellene írnom ebben a témában,és érdekel a véleményetek.Nyilván megoszlik majd,de minden érdekel:)
2009. aug. 15. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok. De úgy gondolom a férfiak igye elég vizuális tipusúak, szal pl szeben is imádják magát a lkátványt, mig a nőnek agyileg kell felizgulnia először. Szóval egy pasi először tuti a külső vonzalom alapján dönti el hogy akar-e egy nőtől valamit. Magyarán átfut a fejében hogy dugnám vagy nem dugnám, ha ez megvan mehet az ismerkedés. Persze ez nagyon kisarkitott, de azért gondoljunk bele, egy pasi nem fog odamenni egy "csúnya" (számára csúnya csajhoz, csak azért mert lehet hogy belsőre nagyon tökéletes....

27/N

2009. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki olyan csúnya, hogy a közelébe se bírok menni, akkor lehet bármilyen jó fej... Míg ha bunkó, lehet már megdugtam, mire kiderül. Ez van.
2009. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Egyértelműen a külső a meghatározó, ha az tetszik, akkor fordítok időt a belső megismerésére. A belső is nagyon fontos, de ha a külső nem tetszik akkor eleve bukó. 19f
2009. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyebár külső alapján látjuk meg a lányt elsőnek, aztán megszólal és ha süt róla hogy teljesen sötét akkor már veszett a dolog.
2009. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, első válaszolót kiegészítve hozzátenném , hogy a lány se megy oda a neki nem tetsző fiúhoz. Ja és igen elsőnek tuti végig szalad az agyunkon h dugnám vagy nem dugnám.
2009. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Általában a vélemény kb az első 5 másodpercben kialakul tudat alatt... szóval előnyben vannak a szebb nők, persze, ha megszólal és látni lehet rajta, hogy egy kis önimádó, önző nemtudommi, akkor semmi esélye.


"Külső megfog, belső megtart"


U.I:Szerintem aki azt mondja, hogy a külső nem számít, az nincs tisztában vele, hogy mit mondott!XD

2009. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
MInenki azt hazudja hogy nem számít a külső,nem a nag szart, mindenki az a lényeg 90%-ban. Demagóg aki azt mondja nem számít.
2009. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mmmm, ez nagyon tetszik: Külső megfog, belső megtart


Köszi 15:56-os :D


De am egyezek az előző kommentokkal :)

2009. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a csaj nem néz ki jól "haverok" még lehetünk, de a dumcsizáson kívül nem lesz más.
2009. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat,hát igyekszem majd összehozni valamit:)
2009. aug. 17. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!