Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak inkább a külső vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak inkább a külső vagy a belső alapján ítélik meg a nőket?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 12:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
97%
először mindenképpen a külső később lehet h majd a beslőre hagyatkoznak de a külső a döntő,de sztem a csajoknál is bár mindenki más
2009. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem külső! Mint ahogy mindenki....! Sokan mondják, hogy nekik a belső a fontos és ez nem igaz, hogy a külső alapján ítélik meg. Pedig dehogynem...! A külső megfog, a belső megtart. Senki nem jön össze olyan lánnyal/fiúval akihez egyáltalán nem vonzódik külsőleg.
2009. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Hát nemtudom.. Szerintem ez változó.

Konkrétan én pl. külső és belső alapján egyaránt ugyan olyan arányban ítélem meg őket.

Volt már rá példa, hogy olyan lányba lettem szerelmes aki az első időben külső alapján abszolút nem tetszett. Mégis, amikor jobban megismertem mint barát, a belsője megfogott. Van az ellenkezőjére is példa, jártam olyan lánnyal aki külsőre nagyon tetszett, viszont a belsője miatt 2 hétnél tovább nem bírtam. :P


Elsőre természetesen külső alapján ítélünk, hiszen nem ismerjük eléggé ahhoz, hogy más alapján tudjunk ítélkezni, később viszont a belső sokkal jobban előtérbe kerül.

2009. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
egyértelműen külső.
2009. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
én a külsőt nézem. aztán ha nagyon elviselhetetlen a belsője, akkor hagyom a francba.
2009. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Külső... szem arc segg :P
2009. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Először a külsőre szoktunk figyelni és utána veszünk figyelembe a belső értékeket. Az meg hülyeség hogy a "külső nem számít" ezt a ronda emberek találták ki :D:D
2009. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
vesszük*
2009. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sem igaz,hogy csak a belső számít. Egy buliban pl senki nem menne oda egy bányarémhez csak azért,hogy megnézze,milyenek a belső értékei. Nyilván fontos a belső, egy buta, bunkó, pics@ biztos nem kéne. De azért nézzen ki valahogy külsőleg!
2009. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatot akar az ember, akkor egyértelmű, hogy a belső is rengeteget számít a külső mellett.

Ha csak futókaland, akkor szinte kizárólag csak a külső. Na meg a kisugárzás, de az is külsőnek mondható.

Ha meg azt vesszük, hogy az utcán mennyire nézzük meg egyik-másik csajt az úgyis a külsején múlik. Megintcsak a kisugárzással együtt.

2009. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!