Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiútestvéreknek hasonló az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiútestvéreknek hasonló az ízlésük a lányok terén? Lehet hogy esetleg tök más?

Figyelt kérdés
van egy srác aki bejön és neki a bátyjának a barátnője ilyen Tucat csaj akinek nagy műkörmei vannak ilyen dögös cuccokat hord és egy gebe. Ha nekem bejön az öccse és én inkább szeretek egyénien fölöltözni és nem vagyok egy gebe (de kövér sem) inkább olyan művészes kicsit néha gubancosan összefogott haj nem festem magam és imádom a laza ruhákat meg a fülbevalókat akkor én attól bejöhetek neki (stílusban nem hasonlít a bátyjára de kicsit úgy akar kinézni)
2010. dec. 8. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
saját példából kiindulva, simán. bár önkéntelenül sokszor jövünk össze hasonló lányokkal (bátyám van). de az sem meghatározó hogy egy srácnak most az ilyen lány a favorit, simán meglehet hogy zutty beleszeret egy tökmás külsejű lányba, mert valami megfogta (pl.: személyiség)
2010. dec. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem meg öcsémnek spec. tök más ízlésünk van, szinte minden téren . (lányokban is )
2010. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor van gáz , ha rivalizálás vagy utánzás van köztük. Akk nem fog neki kelleni "rosszabb" v " másabb stilusú" lány. Ha kiegyensúlyozott, harmonikus a srác akkor viszont nem fogja érdekelni, h a bátyja nője milyen.
2010. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. öcsém gerontofil, bátyám brotán-kazános gőzmozdonyokra izgul, másik bátyám még csak 8 éves, de kiütköznek rajta a herbafília első jelei. Én pedig csak kommunista nőkkel állok szóba. Szóval szerintem nem.
2010. dec. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Öcsémet nem érdeklik a lányok.
2010. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. dec. 9. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!