Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy ismerősöm myvip-en,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ismerősöm myvip-en, aki szimpatikus nekem. Most van a névnapja, mit mondtok, felköszöntsem?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm myvip-en, aki szimpatikus nekem. Tudom, hogy van barátnője, ezért nem nyomulnék rá. Csak most van a névnapja és szeretném felköszönteni. Szerintetek megtegyem? Értékelni vagy kinevetne ezért? Nem nagyon ismerjük egymást, csak köszönés szintjén, de ennyi. Nem venni tolakodásnak vagy nem értené félre, hogy nyomulok vagy ilyesmi? mert akkor kerülnöm kellene utána. De szívesen írnék neki annyit, h Boldog Névnapot! bocsi, ha túlbonyolítom itt, várom mindenki véleményét.
2009. jan. 19. 20:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megtettem.
2009. jan. 21. 21:05
 12/13 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen köszöntsd fel=)
2010. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi, ari vagy. Bár nem túl jól sült el a dolog... de azért megtettem.
2010. márc. 25. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!