Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttál már olyan ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttál már olyan ismeretlen pasit akivel legszívesebben bármikor lefeküdnél mert vonzónak találtad, pedig külsőre nem is volt benne semmi extra?

Figyelt kérdés

Most nem hírességekre vagy gazdagokra gondolok. Hanem normális halandókra.

Ha már láttál, akkor csak elsétált elötted vagy láttad hogyan viselkedik esetleg beszéltél is vele?


2010. dec. 10. 17:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Halandóval még nem. Csak Jézussal.
2010. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Mária Magdolna személyesen? Micsoda megtiszteltetés!

Nem akarok semmi jó elrontani, de azért kevésbé viccelődős, őszinte válaszoknak is örülnék.

2010. dec. 10. 17:47
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék,ha valaki ezt gondolná rólam és esetleg meg is történne! 23/F
2010. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Komolyan nem tettem volna meg, de az már előfordult, hogy elsétált előttem egy két olyan hogy huhh :D

Viszont nekem mindig olyanok tetszettek, akik külsőre nem tetszettek, szóval az én szerelmeim külsőleg sosem voltak számomra olyan hajjde, de miután megismertem, ő lett számomra a leggyönyörűbb :):)

2010. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt! És tényleg nem volt külsőre benne semmi extra. Pár szót beszélgettünk és nagyon megfogott a személyisége. (Már amennyire ez kiderül pár szóból. Elég valószínű, hogy csak a gondolataimban idealizáltam őt.)
2010. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kezdenek beindúlni a válaszok. Na még valaki?

Srácok! Megértem amiért pasiként eltudnátok viselni ha így viszonyulnának hozzátok a másik nem tagjai, de most hagyj beszéljenek inkább a lányok, létszi!

2010. dec. 10. 19:05
 7/19 A kérdező kommentje:
Melyiket tipust látod a gyakorabban akivel ismeretlenül is lefeküdnél? Az extrás pasi vagy akiben van valami megfoghatatlan, de nagyon vonzó?
2010. dec. 10. 22:17
 8/19 anonim ***** válasza:
Én szoktam látni egy pasit akiben nincs semmi extra nem is olyan helyes de mégis egyszerüen vonz engem és állandóan rá gondolok!
2010. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Valami semmi :) Nem lehet elmagyarázni. Meglátod és gyorsabban ver a szíved, az izmaid megfeszülnek, az erek kitágulnak :) Ez a kémia :)
2010. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mostanába nem de régebben volt már olyan , hogy maga fiu külsőleg nem jött be de természetre volt benne vmi aminek egyszerüen nem tudtam ellenállni.
2010. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!