Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnálatból párkapcsolat? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnálatból párkapcsolat? Nem tenném jól?

Figyelt kérdés

egyedül vagyok egy ideje, de jól érzem így magam... előtte hosszú párkapcsolatom volt, és közben megismertem egy srácot. leegyszerűsítve a helyzetet: ő nagyon szeretne most tőlem valamit, de én nem érzek iránta semmit, egyáltalán.

van egy másik aki iránt igen, de hát persze ő sz*rik rám, na innen jött az ötlet... talán mégis jobban tenném ha összejönnék vele. megismerne, és rájönne hogy nem olyan vagyok amilyennek elképzelt, így ő akarna nélkülem lenni... ez hamar bekövetkezne mert a srác idealizál kőkeményen.

nagyon rossz érzés csalódni, és borzalmasan nehéz elfelejteni valakit akiben nem látod a rosszat. én is idealizálom a srácot aki tetszik, és így sokkal nehezebb. néha azt kívánom hogy találkozzunk, és legyen egy bunkó p*cs, akkor elfelejtem majd.

Talán jobb lenne az "udvarlómnak" is, szegény már több mint két éve hajt rám, és kedves, de teljesen más világ mint én, nem vágyom rá. De talán neki jobb lenne ha ő is látná végre, hogy nekünk ez nem menne, és akkor elfelejtene...

Szerintetek teljesen hülyeség? hagyjam tovább így az egészet? tudja hogy nem akarok semmit, nem bíztatom. Vagy bántsam meg valamivel? :S


2010. dec. 10. 21:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Azért jellemző (mint nőre), h az fel se merül benned, h az "udvarlódnak" megmondd h nincs esélye, mert csúnya (mert ugye csak duma h "más világ"?). Pedig ez lenne a legjobb megoldás.
2010. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a legokosabb amit tehetsz hogy őszinte leszel vele. Pláne hogy ilyen hosszú ideje hajt rád.

Ennyit meg érdemel. :D Mond meg neki ne haragudj de nekem

nem tetszel. Biztosan megfog sértődni, de mindig jobb hogy

ha szánalomból jársz vele vagy megbántod. Így legalább túl

fog lépni rajtad.

2010. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

engemet ugyanígy szop@tott be a csaj, csak nálunk 1 évig loholtam utána. Ne tedd ezt a sráccal. Mindek? van rá okod? Fél áv múlva pedig kidobod? Badarság.

Nyisd ki a kicsi szád, és mondd meg neki, hogy nem érdekel, és soha nem is fog. Ez a legtisztább megoldás. De élőben, ne neten keresztül.

2010. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
szerintem probaj tobbet megismertettni magadbol , hogy lassa milyen vagy mik a vagyaid es mik az idealjaid ..... az osszejovoesrol nem tudom mit mondjak ...... en is kicsit hasonlo helyzetben vagyok mint az a srac .....:) ... igy nagyon szertnem ha osszejonne velem..... jelen helyzetemben nem tudom mi fajana jobban az hogy egyaltalan nem kellek vagy hogy azert jott velem ossze mert megszant.... ha akarsz meg beszelni irj privit ;)
2010. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
ha a szemebe mondod durvan vagy megbantod az ajovoben karo hatassal lehet ra , mint pl ram aki eloben szinte meg sem mer mukanni :( ,,, es itt allok 22 evesen ugy hogy meg puszin kivul nem jutottam semmire , haromszor sikerult talakar hivni valakit ....amibol baratsagnal nem lett tob semmi :(
2010. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
vigyazz nagyon mit mondasz mer az ilyen embereknek nagyon konnyu a lekebe gazolni ....en csak tudom :P
2010. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
szerintem nem kell cizellazni es taktikazni, felrevezetni, manipulalni, jobb tisztanak lenni meg ha buknonak is tartanak emiatt.
2010. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Modntam neki hogy nem akarok semmit. már rég mondtam neki, de ezt írtam is: nem bíztatom. Azt mondja ő azért vár hátha...

Nem akarom átb*szni, de tudom mennyire rossz lehet neki... soha nem kell megtudnia hogy én valójában nem akartam, valószínűleg egy hónapon belül ő fog szakítani velem, mert én minden vagyok amit ő utálna egy kapcsolatban, ez biztos...

2010. dec. 10. 22:22
 9/23 A kérdező kommentje:
félreértettetek... én elmondtam neki hogy nem akarok tőle semmit. Nem vagyok az a taktikázós típus, egyébként sem. A fejébe vette hogy meg akarja nekem mutatni milyen velea z élet. ő nagyon nyugodt ember, én az ellenklezője. Azt mondja meg akarja mutatni milyen biztos kapcsolatban élni, nyugodtan otthon kettecsként. Jelenleg ez az amrie a legkevésbé vágyom, és ezt ő is tudja, de nem érdekli.. Nem zaklat vagy ilyesmi, csak zavar hogy tudom hogy szenved miattam. Még talán az lenne a megoldás ha oltári tapló módon elküldeném a jó ***** -ba de az is hazugság lenne. Erre csak akkor lennék képes ha tudnám hogy nincs jobb megoldás és ezzel enki könnyebb lesz, de gyűlölném magam érte...
2010. dec. 10. 22:26
 10/23 anonim ***** válasza:

nahát, mennyire hasonló szituban vagyok, pasiként :P majdnem pontosan ugyanez. Akkor igy el tudom mondani saját szemszögből.

Ha hazugsából, bunkó módon elküldöd, na, AKKOR bántod meg! Ha nem zaklat, csak vár, akkor nem ezt érdemli meg! És aki idegen az utcán taperol esetleg, azt pofán se lehet vágni, de aki meg hajt, azzal meg bunkózni kell? Ezt érdemli?

Ha nem érti meg, akkor az ő baja, de biztos hogy jól kiismerted? Mert van olyan, hogy a pasi úgy érzi, beléfolytották a szót, és teper azért, hogy megmutassa a lánynak: ő több ennél, amit idáig mutatott. És most megint ott tartunk, hogy az kell, aki lesz.ar? Na mindegy, ez egyéni probléma.

És nem tudhatod, hogy később mi lesz. Még egyszer értesd meg vele, vagy beszéljetek. Énis ezt akartam volna. Ha leülünk beszélni, és elmondja, hogy miért nem - elfogadom! Akkor még szépen is ér véget, és akkor még esély is van arra, hogy néha csak úgy egymásra irjunk, hátsó szándék nélkül.

Ha emiatt továbbvár, és szenved, tényleg az ő baja, de nem érdemli meg, hogy ezért hazudj neki, illetve összetörd a lelkét: egyszerüen nem érdemli meg!

Nincs nagyobb bűne, csak annyi, hogy szeret

2010. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!