Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön a hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön a hosszú (hosszabb) haj, vagy csak a rövidet szeretitek?

Figyelt kérdés

Rocker vagyok és most növesztem a hajam, kb a vállamig ér (nem divatból teszetm, inkább azért szeretek headbangelni, ami hosszabb hajjal élvezetesebb és "rockerebbnek" érzem magam). Azt vettem észre, hogy amióta hosszabb a hajam, azóta jelentősen kevesebb lány akar velem lenni, kevesebb érdeklődik irántam. Mintha megijedtek volna, vagy simán csak igénytelennek tartanának (igaz, ami igaz, ilyen hosszúságban, mint az enyém, néha elég kusza tud lenni, de igyekszem rendben tartani, nagyon sokszor fésülöm, gyakran mosom és a végeit két-, háromhetente levágatom). Viszont azt látom, hogy az ilyen hajviseletű fiúk után jobban érdeklődnek:


[link]


[link]


[link]


Szerintem ez elég szánalmas, a punkerektől ellopták a "tarajat" és belemódosítottak, de valami iszonyatosan tré és giccses módon. Az az érdekes, hogy gyakorta látok ilyesmi hajviseletű embereket és akármennyire rusnyák, vagy idióták/beképzeltek/bunkók, nagyon "kelendőek". Valaki megmagyarázná nekem ezt? Köszi :)


17/F


2010. dec. 12. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hát ha diszkópi*csát akarsz feleszedni, akkor igy kéne kinézned, mint a képen. de ha magadfajta rokkert, akkor add magadat. sokan szeretik a hosszú hajat, én mondjuk nem. de másiktalán igen. :) amúgy az igaz, h igénytelen hajat nem szeretik a lányok.

unokatesóm, aki 18 éves, rokker, neki is van barátnője. és szép lány, pedig nem tudom mit eszik rajta :D

de mondom, hogy... ha jó helyen keresed (koncert, fesztivál, itt szigetre gondolok) akkor találsz valami jóravaló csajt. :D


remélem segítettem.

16L

2011. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem arcfüggő. Alapvetően én a hosszú hajat preferálom, de van, akinek jobban áll a rövid.

Viszont a képen látható hajjal rendelkező díszkakasokat általában kinevetem, főleg, ha csiszolt üveg is van a fülükben. Ebből is látszik, hogy nem tartozom abba a stílusba =)

20/l

2011. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tegyél fel képet magadról, kíváncsivá tettél :)

Amúgy az én barátomnak is hosszú haja van, ráadásul nagyon göndör, olyan mint egy birka, és eléggé a maga életét éli, de pár hullámcsattal meg lehet azt is oldani, és még hosszabb is, mint az enyém, de ez engem nem zavar, hiszen szép, és látszik rajta hogy törődik vele.

2011. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ha ápolod, biztos akad majd lány, akinek bejössz. valószínűleg te sem akarnál olyan diszkóp*kkal járni, akiknek a fentemlített képeken látható hajak jönnek be. ne változz meg másért, sztem sokkal vonzóbb ha vki nem azt a stílust erőlteti magára, amit a többiek akarnak látni rajta:)
2011. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
rocker vagyok szintén.. csaj.. (mily meglepő:P)és én hányni tudnék az agyonvaxozott, le(vagy fel)nyalt fejű k*csögöktől.:SS Hosszú haj örökké, és még tovább, nálam ez már alapkövetelmény...*-* az iyleneket meg csak kiröhögöm.. :DD amúgy attól függ milyen stílusú lányt kérdezel... a plázában mégjóhogy ilyen divatmajmokra buknak a körömcipős k*vák... L/15
2011. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!