Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki közösségi portálon ráírni egy lányra akit nem is ismerek?

Figyelt kérdés

Találtam egy lányt aki nagyon tetszik, de nem tudom, hogy hogy venné ki magát ha ráírnék... mit gondolna rólam... vagy vegyem fel msn-re? vagy mit tanácsoltok?


Légyszí segítsetek!

köszi


2010. dec. 13. 17:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem para;) Irj rá nyugodtan;)


De sajnos igaza van az elsőnek.. a közösségi oldalakon az első a külső..:/ ha az megvan utána nézik adumádat és talán kapsz esélyt az msnre..:) De ha normább a csaj akkor megadja az msnt h megismerd;)


Élőben meg kicsit másként van..:)


Ice;)(16/f)

2010. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, kivéve az utolsó vicces emberkének :P
2010. dec. 13. 17:41
 13/23 A kérdező kommentje:
köszi Ice!
2010. dec. 13. 17:41
 14/23 anonim ***** válasza:

78% a duma is lényeges de az kb oan 20 %.. sztem!:)

Leirhatnád amit gondolsz.. csak ahogy te fogalmazod. mert ha nagyon menő, sallangos dumával állsz elő, és élőben nem olyan vagy akkor bukta van..:/


De kezdheted ugy h:


Szia Péter vagyok(Péter=neved helye)

Keresgéltem fészbukon(?) és rád akadtam. Elsőre nagyon szimpatikus voltál, szivesebben megismerkednék veled stb...


Szoval valami iesmiben gondolkodok (ÉN!!!)


Ice;)(16/f)

2010. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyesmire gondoltam, csak tudod az a baj, hogy szerintem már nem egy ilyen levelet kaptak ronda, paraszt emberektől és ezért szerintem már kapásból általánosítana. Valami olyasmi kéne, amivel felkeltem a figyelmét :S
2010. dec. 13. 17:44
 16/23 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy a húskombinátban dolgozol és első ránézésre bejött, meg hogy olyan kis zabálnivaló...
2010. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél bele valami személyes vonást. Pl írd le, mi volt az, ami megtetszett benne. Esetleg kérd meg, hogy legalább egy válasz erejéig adjon lehetőséget, ne azonnal elutasítson. És persze, soook sok ":)", vagy ahogy te szoktál írni
2010. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

hmm.

hát...

Az jó ötlet, hogyha van közös ismerős akkor "véltlenül" összehozni 1 találkát. De pl. nemtudom, hogyan nézel ki stb. Mert ha jol akkor elégsok esélyyel indulsz..:) Ha nem annyira akkor meg valami ütös szöveg kéne de ezen gondolkodom még...:) (elfelejtettema telefonszámom, megadoda tied stb..:)


De szerintem az pl jo lenne.

H leirod h szivesen megismernéd stb.

De ugy h nem kéred el az msn-jét először. Az télleg nagyon nyomulásnak hatna. És akkor azon az oldalon( teszem azt fészbuk) leveleztek1 darabig meséltek a másiknak magatokrol stb..:)


Sztem az bőven jó kezdésnek . a lényeg h ne kapkodd el mert az csak para;)


Ice;)(16/f)

2010. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Hát jóképű vagyok más lányok szerint, csak az a baj, hogy nem vagyok egy kigyúrt állat és ugye ez kell manapság...
2010. dec. 13. 17:52
 20/23 anonim ***** válasza:

Ebben tévedsz. Persze, vannak plázacicák, akiknek a dagadó izmok kellenek, de azért korántsem kizárólag ilyen lányok sétálgatnak az utcán.


(Én se vagyok az a kigyúrt állat, mégsem volt ebből soha gond...)

2010. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!