Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, mit csináljak, mit csináljak (főleg lányok válaszát várom, de mindenki írhat)?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de próbálom lerövidíteni a dolgot. Én egy 21 éves egyetemista srác vagyok, akinek még nem volt barátnője , ebből következően ehhez a "barátnő projekthez" teljesen süsü vagyok. És hát körülbelül 1-1,5 éve (amikor még ennél is kevésbé tudtam mit csinálok mint most) volt egy lány akinél beégtem kissé, meg visszautasított ... Na az azért volt, mert mint írtam nem igen vagyok a toppon a témában, és érdeklődtem a barátnőjénél( most ár tudom hogy ez is hülyeség) meg msn en beszéltem vele -.- stb... szoval igen ezt kb úgy rontottam el ahogy csak el lehet. Aztán már nem is kérdés, hogy lerázott a van barátom dumával. Azóta se, és az előtt se beszéltem vele ... -.- ... Viszont valamilyen furcsa okból kifolyólag egyszerűen nem tudok nem rágondolni, annak ellenére, hogy tulajdonképp nem is beszéltünk mindig ő jár a fejemben azóta is. Ha csak meglátom már akkor kiver a víz... Most meg arra gondoltam, hogy új év új esélyek... Mégis mennyi esélyem lehet ??? Másfél év az lehet csak nekem sok idő, de én ennyi idő alatt is rengeteget változtam mindenféle nézőpontból... Nem vagyok olyan csúnya, hogy ijesztgetni lehet velem, aki a számszerű adatokat szereti 10/7 állítólag, ez se most volt mondjuk... tehát összefoglalva, legrosszabb esetben is átlagosan nézek ki. Arról, hogy mibe vágtam a fejszém... ő róla haverok azt mondják bűn ronda, van aki szerint elmegy... én szerintem meg egy istennő...


Tudom hogy hosszú lett, de kb ez az egész story. Most akkor Mi legyen és hogy legyen? Légyszives segítsetek meg tanácsaitokkal.


2010. dec. 13. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Létszi hozz már a tescoból 3pogit,egy monstert,egy twixet,meg egy doboz kék dunhill-t,köszi
2010. dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
képet XD kiv vagyok mibe akarod bele vágni a "fejszét" XD amúgy 1.5 év ? még tudja a nevedet ?XD 1 próbát megér ha süti a csaj :P vagy ha bele vagy esve [ami elég gyanús XD] bár az is lehet hogy csak azért kell mert nem lehet a tiéd :P
2010. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól h nem vagy csúnya, még lehet h annak a csajnak pont nem tetszel. Akkor pedig felejtős, mert a nőknek csak a kinézet a fontos. Keress más lányt, akinek bejössz!
2010. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát az egy dolog h összejönne-e veled, de tényleg őt akarod? nem lehet hogy csak megmaradt benned mint elérhetetlen, akit nem is ismersz, ezért ráhuzol egy személyt akit te találtál ki? nem idalizálod? mert aztán megszerzed és rá két hét múlva már nem fog kelleni... tudom ez most nem számít, kb én is így avgyok vele, de azért gondold át...

egyébként próbálkozz be mégegyszer, utoljára.

2010. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a fene az a 10/7?:D
2010. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sajnos nem ertem a kerdest.
2010. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!