Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez probléma vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez probléma vagy ha igazán szeretitek egymást nem számít?

Figyelt kérdés

tehát az a lényeg, hogy elköltöztünk külföldre és megismerkedtem egy sráccal, aki szintén máshonnan jött.. ő már körülbelül 2 éve él itt, én csak 9 hónapja, tehát ő sokkal jobban beszéli a nyelvet mint én. az érkezésem napja óta ismerem, tudja, hogy még van mit tanulnom. a kiejtése elég nehéz a nyelvnek, bár már nagyon jól értem amit mondanak, kérdeznek, természetesen sok szó van amit nem ismerek. már beszéltünk 1-2 mondatot, meg elég egyértelmű jelei vannak, hogy bejövök neki, de én elég hülyén viselkedem vele, azért is, mert félek, hogy nem fogom érteni amit mond és azért is, mert fülig belé vagyok esve. őszintén annyit bénáskodtam már ezek miatt, hogy lehet, hogy azt hiszi, hogy utálom.

szerintetek probléma ha nem teljesen értjük egymást? úgy értem, hogy pl nem ismerem az egyik szónak a szinonimáját és megkérdezem vagy megkérem, hogy mondja másképp? ez nagyon ciki? vagy emiatt ne parázzak? mi a véleményetek?


2010. dec. 13. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyosnak fogja venni :) És az I love you-t mindenhol megértiik :) Ha meg nem, akkor te amo, vagy já jublju :P
2010. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki. Ezzel jár. De ha pl. megsimogat, akkor csak tudod, mire gondol, mi a célja...
2010. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos megérti, hogy még nem beszéled tökéletesen a nyelvet, hiszen ő is járt veled egy cipőben.

Szerintem epp aranyos lenne, ha tanitgatna. Nem ciki, hiszen senki sem született úgy, hogy minden nyelvet ismer.

Csak optimistán, előre:)

2010. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos, nem ciki :)

Ha meg kölcsönös a dolog hamar egymásra hangolódtok, aztán szavak nélkül is... ;)

2010. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kittike.e ***** válasza:

Szerintem tök aranyos. csak annyira ne " bénázz " nehogy tényleg félre értsen valamit..

valahogy add a tudtára hogy bejön neked:)

pl kérd a segitségét hogy tanitsa neked a nyelvet,vagy ilyesmi:)

2010. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia, én is így vagyok a szerelmemmel, van úgy h. vmit nem értek és akkor megkérem,h. magyarázza el, és olyankor mindig nagy örömmel felvilágosít és azt mondja így ő is tanul. meg olyan is van, h. vmit nem jól ragozok be, és akkor ő úgy válaszol , szépen egész mondattal, h. benne van a rosszul ragozott szó is, szóval így titokban javítgat, mert nem karja, h. rosszul érezzem magam a javításoktól, tehát így diszkréten megoldja. ... tehát nem ciki, de azért néha annak érzem. milyen nyelven beszéltek?
2010. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:29


mi dánul. ti? :) és egyébként, hogy jöttetek össze? azzal se volt gond ilyen szempontból?

2010. dec. 15. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:
szia, 16:29-es vagyok, köszi a választ..ó dánul? biztos szép nyelv! mi németül és mi teljesen véletlenül találtunk egymásra, ugyanis egy közösségi portálon ismerkedtünk meg, én német tanulás szempontjából voltam ott, és ő is, bár ő már anyanyelvi szinten beszélte , ez volt márciusban ,hát az elején akkorákat égtem előtte... de nem nevetett ki , inkább segített:) nagyon jól megértettük egymást és hát úgy döntöttünk , megpróbáljuk együtt, és 3 hónapja járunk. Igaz távkapcsolat, de megéri, mert szeretjük egymást nagyon. Sok sikert kívánok nektek!
2010. dec. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!