Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell jól csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól csókolózni?

Figyelt kérdés
Légyszi mondjátok el hogy hogy kell mert nagyon félek töle hogy elrontom és nem szeretneé, és légyszives irjátok le hogy odaemelem a fejem a lányéhoz és...Sürgős lenne KÖszönöm Szépen!12/F
2010. dec. 13. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hová fajul a világ?
2010. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12 évesen ?:P sehogy .. pfff
2010. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a szádat melyben az elmúlt pár órában alaposan megmosott, foghagymával régen kapcsolatba nem került fogaid katonás renden sorakoznak odahelyezed az ő szájához és megcsókolod
2010. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha eljön az ideje menni fog. Ha nem, nem tudonk segíteni, tanulhatsz bármit, akkor se leszs e jobb se roszabb.. amm általába megy megérzésből:)

Csak a csók pillanatába ne izgulj azon jó legyen, hanem élvezd. :)

2010. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézz meg néhány videót a neten, elég sok szexoldal van. Ez a legegyszerűbb. És ne törődj az erkölcscsőszökkel.
2010. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerinted én oviban 6 évesen hogyan csókolóztam? megkérdeztem előtte gyk n? nem!

mit gáz az ha 12 évesen valaki csókolózni akar, hát tegye. a gáz az hogy nincs hozzá mersze kipróbálni és itt kérdezősködik, ahelyett hogy menne és csinálná.

képzeld el, bennem fel sem merült hogy nem fog menni, és voila, tök jó volt...

2010. dec. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bajnok05 válasza:
én nem mertem volna akk mert még lepofoz xd
2010. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát köszönöm szépen az oltásokat..:DD
2010. dec. 14. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!