Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elegem van! Vége a türelmemnek...

Elegem van! Vége a türelmemnek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 éves korom óta túlsúlyos vagyok. Az idén rászántam magam a fogyókúrára. Sikerült fogynom eddig 17 kilót. Még 10-et szeretnék, de 2 hónapja egyszerűen nem mozdul a súlyom!! Mindent ugyan úgy csinálok mint ahogy a 17 kilót lefogytam.!! Már beleőrülök ebbe. Egyszerűen nem mozdul a súlyom, pedig még van rajtam 10 kiló felesleg. Elegem van belőle, elhatároztam, hogy mától koplalok, nem érdekel hogy milyen következményei lesznek, inkább haljak meg mint hogy ilyen kövér maradjak!! Tanácstalan vagyok, mit tévő legyek? :( :'(
2011. szept. 22. 11:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Kalóriaszámolgatással fogysz?

HA IGEN:

Nem tapasztalatból mondom, csak az a józan ész így diktálná.

Mivel a fogyókúra előtt 17 kilóval súlyosabb voltál, ezért evidens, hogy több energiára volt szükséged. Lehet, hogy PONT az a baj, hogy mindent ugyanúgy csinálsz. Számold újra a kalóriaigényed, és ahhoz igazítsd.

Sok sikert:)

2011. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1930-at ír a kalkulátor. Pedig jóval ez alatt szoktam enni.
2011. szept. 22. 11:10
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Mármint 1920 a kalóriaszükségleted, vagy ennyi az alapanyagcseréd?
2011. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
1930*
2011. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%

Ne koplalj, mert ha utána lefogysz és visszatérsz az evéshez, ugyanúgy meghízol és méég idegesebb leszel.

VAN EGY TUTI JAVASLATOM. Azismerősöm nem evett 4 óra után.. alig 1 év alatt 25 azaz HUSZONÖT kilót lefogyott. nincs egy hete hogy lekezdtem és másfél kilót lefogytam. és ő tartja már 1 évea súlyát. napközben degeszre eszi magát, abból amit szeret. ő fejben eldöntötte, hogy LE FOG FOGYNI. amit a gyerekei ettek vacsorára, ő nem evett, hanem azt mondta, hogy jó, ez lesz a reggelim holnap. és itt van tessék -25 kg. büüszke vagyok rá. Próbáld ki te is! Sok sikert! 14/l

2011. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:11


Igen állítólag annyi.



Utolsó. Kipróbálom akkor ezt , ha nem sikerül, az sem, akkor marad a koplalás.

2011. szept. 22. 11:22
 7/29 anonim válasza:
100%

a koplalásnak az a következménye, hogy a szervezeted tartalékoló üzemmódra kapcsol. elhagytad a túlevést, de ettől még mindig nem fogsz egy szint alá menni. csak akkor tudsz fogyni, ha mozogsz is. járj mindenhova biciklivel, és nem lesz problémád. napi 20-30 km biztosan jót tesz. ráadásul még a légzésed és a szíved is rendbe teszi

az étkezés részével feltételezem nincs gond. nagy része nem az étkezés, hanem az életmód.

2011. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha megállt a fogyásod, akkor valószínű, hogy az a baj, hogy az alapanyagcseréd alá mentél, ezt nem szabad!
2011. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Másik válaszoló: és négy előtt eszik vacsorát vagy hogy?

mit eszel napközben?

2011. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
zöldséget gyümölcsöt, és általában fehér húsokat . Szoktam enni joghurtot is... naponta 3 liter vizet iszom. De már több mint egy hete minden sz*rt eszek, mert nem fogyok 2 hónapja.
2011. szept. 22. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!