Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira rosszul érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira rosszul érzem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap lefeküdtem egy sráccal,akivel eddig csak kavartunk kb két hónapja.2órán át húztam az agyát,aztán végülis már csak egy szikra kellett,hogy elmenjen.Volt vagy 3perc az aktus maga....utána elkezdtünk beszélgetni,és benyögi,hogy ő nem akar komoly kapcsolatot,mert ő arra képtelen,meg nem neki való.Azt hittem ott bőgöm el magam...Egésznap nem tudtam koncentrálni,és úton útfélen úgy voltam,hogy mindjárt rám jön a sírógörcs.Mert én azt hiszem kicsit belezúgtam...de ő meg :/

Most nem tudom mit csináljak...van két lehetőségem.Az egyik,hogy folytatjuk ezt így...hogy csak kavarunk,de nem jérunk.A másik,hogy meg mondom neki,hogy legyünk inkább barátok.De nem tudom,ilyen helyzetben melyik megoldás a "jobb"?


2010. dec. 14. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
csináld a 3. lehetőséget: felejtsd el. Normális pasit szerezz, aki viszonozza is az érzéseidet. Tuskókat ne alkalmazz!
2010. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik megoldàs sem jó.Egyelõre nem is talàlkoznék vele!Jó kiszurt veled!
2010. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamóca. ***** válasza:

szerintem meg küzdj érte, persze csak ha úgyérzed megéri.

Tartsd ezt a fajta kapcsoaltot, de építsd tovább. hívd fel magadhoz sűrűn, és győzd meg róla hogy igenis kell neki az a kapcsolat ;)

előbb azért valahogy puhatold ki h nem csak téged rázott-e le ezzel a szöveggel. ha tényleg kapcsoaltellenes akkor van esélyed megváltoztatni, de vigyázz mert sajnos lehet csak nem tudott hirtelen jobb kifogást.

2010. dec. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindegyikőtöknek.:)

Azt tudom,hogy más csajokkal nem kavar.Most volt el egy hétig,és ahol volt,ott látta egy ismerősöm szinte végig...nekem is csak így utólag szólt,de mondta,hogy a lányokkal csak táncolt,de nem történt semmi olyan.Bár...nemlehet tudni,de bízok benne,hogy tényleg nem :)

Még nem tudom mi lesz,szerintem még alszok rá egyet.:)

2010. dec. 14. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!