Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam rosszul emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam rosszul emiatt?

Figyelt kérdés
10 hónapja szakítottam, exemmel. Ő egy közeli faluban lakik és bejárós, a városban tanul. Amikor elkezdtünk járni, akkor volt 8. os (azaz nem volt bejárós) és megkért rá, hogy ha a a városba megy tanulni vigyázzak rá, hogy ne legyen belőle városi r.banc. Nos, meg is tettem ezt amíg nem szakított velem, és nem változott meg teljesen pia+1001 doboz cigi/hét. A cigizést most közölte velem,és nagyon rosszul esett, pedig már nem hiányzik, túl vagyok rajta. Miért érdekel még mindig, hogy mi van vele? Túl érzelgős lennék? Vagy ennyire érdekelne mások sorsa? Mi a véleményetek? 19/f
2011. jún. 17. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom vagy törődsz vele, vagy gyűlölöd ha valami nem sikerül.
2011. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
inkább az első variáció
2011. jún. 17. 22:29
 3/5 A kérdező kommentje:
de miért?:(
2011. jún. 17. 22:30
 4/5 anonim válasza:

Elemi ösztönök . . .


Tudatalatt úgy érzed védelemre van szüksége, pedig lehet, hogy tök jól megvan nélküled. Egyszer szinte mindenki elveszti az eszét egy bizonyos ídőre, aztán benő a feje lágya, csak mindenkinél ez másképpen nyilvánul meg. A környezet ugyanis nagy befolyással bír és nagyon szolid alapok kellenek ahoz, hogy az ember ne vesztlődjön el.


Próbáld meg elfogadni, hogy ő már egy másik szintre lépett, és attól hogy elcsúszott még fölállhat később és még egy nagyon jó nő lehet belőle :-)

2011. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2011. jún. 18. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!