Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen divatos feljelente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen divatos feljelenteni manapság az exeket?

Figyelt kérdés
Nem gondolják, hogy ennek az lehet a vége, hogy az ex tönkremegy, vagy akár meg is hal, vagy hűvösön végzi? Hogy teheti meg ezt egy olyan ember vele, aki régebben "szerette"? Meg hát ugye vissza is csaphat keményen.
2010. dec. 16. 13:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyébként igazad van, gusztustalan. De nem mindenki ilyen ember. A barátod meg hülye volt, hogy egy ilyen nőtől még akart valamit. Tudom, szerelem....De akkoris...
2010. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, lesz-e belőle, emiatt is stresszel. Az biztos, hogy elég sokat veszekedtek, de utána mindig ment a srác békülni, bocsánatot kérni. Csaj nem igazán. Mindenesetre dühítő az igazságtalanság.
2010. dec. 16. 14:43
 13/18 anonim ***** válasza:

Ilyenért nem fogják lecsukni...Főleg ha egy szép levelet küldött...

Ha pedig a haverod néha megverte a csajt meg megfenyegette, hogy ha elhadja megveri, akkor megértem.

Szerintem a csajt kérdezd ki erről meg a barátod, ők többet tudnak ebben segíteni. Nem mindig az a valóság, ami annak tűnik.

2010. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Verés? Dehogy, szó sem volt erről. Fenyegetés sem volt. Csak azt tudom hogy volt már egy időszak, hogy annyira felhergelte haverom, folyamatosan szidta, lejáratta, betett neki, hogy úgy kiakadt, mint a kakukkosóra. K-rvától szemét ribancon keresztül lehordta mindennek az égvilágon.
2010. dec. 16. 14:47
 15/18 anonim ***** válasza:

elhadja = elhagyja

pffff...:S

2010. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kerüljék le egymást örökre. Te pasi vagy nő vagy?
2010. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mármint, szarul fogalmaztam, szóval a csaj szidta, betett neki, stb, erre haverom kiakadt, és iszonyatosan leordította. bocsánatot kért, levél, stb, és jött a feljelentés. f-szi lennék.
2010. dec. 16. 14:55
 18/18 anonim ***** válasza:
Azt nem hallottad, hogy miket mondott?
2010. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!