Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedvem lenne elmenni bulizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvem lenne elmenni bulizni, inni és idegenekkel smárolni. Helytelen lenne? 17/L

Figyelt kérdés

Eddig vártam, hogy szerelmes legyek, még bulikban is csak táncoltam, nem voltam részeg, semmi ilyesmi. Nem is éreztem/érzem cikinek, hogy pl még nem csókolóztam. Udvarlóim ált vannak, szépnek tartanak, és igyekszem mindenkivel kedves is lenni. De várni akartam a szerelemre.


Most először végre az is lettem, és tudtam, hogy a srác szépnek tart, többször mondogatta, és sokszor keresett, szóval szeret is velem lenni (am még nem volt barátnője, és nem ilyen nagy menő típus). Úgyhogy beszéltem vele, hogy mi lenne ha nem csak barátok lennénk, de visszautasított. Nem volt bunkó, de mégis rohadtul fáj. Ő még mindig találkozni akar velem, de azt sem tudom minek. Össze vagyok zavarodva, és rosszul érzem magam nagyon.


És most először érzem, hogy nem érdekel mi van, csak szeretném jól érezni magam, szórakozni, és nem gondolni semmire. De ezzel az egész eddigi világomat rúgnám fel, és nem tudom később megbánnám-e...


Szóval minden tanácsot, tapasztalatot szívesen olvasok. :)


2010. dec. 16. 14:25
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
0%
Maximum szétbasznak... Mész a napiszarra, stb... Ha ilyen gyerekem lenne felakasztanám. :) :D
2011. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!