Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza tudom szerezni még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tudom szerezni még? Nagyon szeretem!

Figyelt kérdés

Volt egy barátom 3év 8hónapig jártunk.

Én szakítottam vele, azt hittem már nem szeretem,de mégis rájöttem hogy ő kell nekem.Szerintem ő is ezt érez ha látom, akkor a szemeiből sugárzik.Már 7és fél hónapja szakítottunk.Neki körülbelül 5-6 hónapja van barátnője,de sokan mondják hogy nem szereti, nekem is volt egy kapcsolatom 4hónapig de rájöttem hogy nem ő kell hanem az EX-m.A kérdésem hogy lehet-e illetve van-e esély hogy folytassuk.


2010. dec. 16. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne. Az ok, amiért szakítottatok, újra elő fog jönni, és csak megkínzod őt egy újabb szakítással. Hagyd elmenni, élje boldogan az életét, te pedig keress mást. Egészen biztosan boldogabb leszel te is, és Ő is.


Ha pedig szereted, tényleg, akkor végképp hagyd elmenni. Azt mondják, a szeretet akkor az igazi, ha el tudjuk engedni a másikat, ha neki úgy jobb. Döntse el a srác, hogy ő boldog-e azzal a másik nővel. Majd ha tényleg nem szereti, szakít vele. Ha egyedül van, megint más, de nincs egyedül. És neked nincs is jogod beleszólni a kapcsolatába.


Felejtsd el, te is, ő is jobban jársz :)

2010. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
visszasírni magad elég cink
2010. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyrészről , elég ciki visszanyalizni magad...

Másrészről meg az ember nem egy ruhadarab amit ledobsz ha nem tetszik aztán felveszed ha úgy hozza a kedved...

2010. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Moszuke ***** válasza:

hát most magamból indulok ki:


ha egy párkapcsolat megszakad valakivel akkor elkezdem túlenni magam a dolgon, van hogy pár perc, van hogy pár hónapig tart... majd ha már túl tettem magam akkor keresek új szerelmet, vagy szimplán vegetálok és verem a f*szt itthon.


de amíg nem teszem magam túl a lányon magam addig bármikor visszajöhetne hozzám az illető.

na nemtom ez így érthető-e:)


persze akkor is egy nagyon jó békülő szöveggel kell jönnie a lánynak.. mert ha én valakit elkezdek kitörölni a fejemből akkor ott azé kell tenni az asztalra valamit, hogy a folyamat visszaforduljon és ismét szerethessem őt, bízzak benne stb-stb:)

és persze vannak "váló okok" amik megbocsájthatatlanok..

nagyjából ennyi.

hogy mit tegyél? ha szereted őt, állj elé egy k*rva jó szöveggel:) ha nem zárta le még magában a dolgot akkor összejöttök.

de 7hónap kegyetlen sok.. ennyi idő után még egy botnak is begyógyulnak a lelki sérülései.

hát te tudod..:) egy próbát megér.. mit veszíthetsz?

22/f

2010. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!