Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most teszem neki vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most teszem neki vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

(Tudom, hogy kicsit hülyén fog hangzani amit írok, de félek attól, hogy valaki azt csinálja velem mint a barátnőmmel.)

Van egy srác a suliba, aki idén jött, nekem év eleje óta tetszik, és mindig mondtam, hogy csinálok valamit, de semmit nem léptem. Már az évnyitón is amikor először láttam, végig nézett, és én meg azt néztem mit néz, aztán meg kezdett megtetszeni. Másnak megyek suliba az évnyitó után látom, hogy 2 háznyira lakik tőlem, tehát együtt fogunk menni és jönni, ha úgy van óránk, vagy ugyan akkor készülünk el. Hónapok óta megyünk egymás mögött, messziről szemezünk a tekintetünk összeakad, meg ilyenek. Pár napja mondták a barátnőim, hogy hallották, amikor egy társasággal mentünk haza ahol ott voltak az ő és az én barátaim , és hallották, hogy azt mondja neki a barátja, hogy itt a lány gyere velünk te is. Én viszont meguntam és nem akartam velük sétálni menni, és elindultam haza felé, néztem egy darabig, hogy jön egy mögöttem, de nem jött (nem azon az úton mentem ahol szoktam). Másnap a barátnőim ezt mesélték, és azt is, hogy miután én elmentem pár percre a srác is elment. Tegnap elköszöntem a barátnőimtől, és mentem ők elöl mentek a srác a barátjával, és elkezdtünk beszélgetni, a srác, elkezdett hülyéskedni, és papagáj hangon beszélni, (még rángatta is a fejét) és mondja nekem: úgyis el kell viselned az úton együtt megyünk haza. Én erre nem mondtam semmit, a barátja lekanyarodik fél úton, és megy haza, mikor átmentünk a lámpán kérdezem a sráctól merre mész, mondja jobbra, elindulok balra, aztán jön utánam a haverjával, akkor megyek a másik irányba, aztán mondja: Jól van én megyek erre aztán a lámpánál találkozunk. (és, hogy nem úszom meg, a vele való haza menést) De az egésznek annyi lett, mert találkoztam az egyik ismerősnek akinek van egy kutyája, akihez mindig odamegyek (kiskorom óta ismerem és anyum is ott volt), és most is odamentem és látom, hogy néz, kicsit sajnáltam, hogy nem találkoztunk. Majd ma (másnap) kijövök a házból, és elsétálok a lámpáig (10 méter) és ő jön. Azt mondja: Na már csak én hiányoztam neked. erre én: Igen, eltaláltad. Ő: Jól kezdődik a napod

én: ja. Aztán kérdezi tőlem, hogy mikor végzek a suliba, én ránézek kérdezem, miért kérded, mondja: csak úgy. Rá nézek nem igazán akartam megmondani (nem tudom miért), de megmondtam, és mondja oké. Mondja ma nem úszom meg. Mondom: tegnap megúsztam Ő: igen mentél kutyázni én: igen, mert szeretem a kutyákat ő: én is állatbarát vagyok mondom jó. Aztán mondja, de most nem fogod megúszni. (ő nagyon gyorsan jár, a barátnőim állandóan kiröhögik, és azon csodálkoznak, hogy tud ilyen gyorsan járni) egy darabig együtt mentünk, aztán mondja, én nem tudok ilyen gyorsan menni, mondom oké szia. Aztán a suli előtt van egy bolt oda bement a barátnőm és én mondom megvárom, ő pont jött ki, nem beszéltünk, mert mással beszéltem, és 2 perc múlva visszajön, és beküldi a barátját valamiért és ő kint vár, és akkor is magyarázott valamit, már nem emlékszem, és aztán jött a barátnőm és mentünk. Aztán ma nem mentünk együtt haza, mert elmentem, ő suli után elszokott menni cigizni, nem rossz gyerek csak cigizik, és nem is csajozós fajta.... Mit gondoltok, és bocsi, hogy ennyit íram, de most hétvége van és egész végig ezen fogok gondolkodni... :D (ha nem kérdezem meg) a barátnőimmel állandóan szórakoznak a fiúk, és nem szeretném ha velem is csak szórakoznának, bár velem sose szoktak, na mind1 várom a véleményeket. Bocsi a hibákért, és a hosszú szövegért is. előre is köszönöm :)


2010. dec. 17. 16:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Úr isten mennyit írtam, bocsánat ...:S
2010. dec. 17. 16:33
 2/10 A kérdező kommentje:
Huu van benne egy nagy hiba: én nem tudok ilyen lassan menni, megyek szia ****** ezt mondta a srác
2010. dec. 17. 16:42
 3/10 anonim válasza:

Tényleg sokat írtál egyébként meg csak annyit hogy NE GÖRCSÖLJ ENNYIT :D:D

felesleges :D

Ha bejössz a Srácnak akkor úgy is fog tenni vmit vagy ha nem akkor valakitől úgy is megtudod és majd te lépsz elsőnek :D

2010. dec. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:D oké :) Megfogadom és köszönöm, hogy elolvastad egyáltalán :D :)
2010. dec. 17. 16:53
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem egy idióta vagy. már ne is haragudj.hány éves vagy? 13? :D Ha te így viselkedsz vele akkor ne is várj többet szerintem
2010. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért, hogy kéne vele viselkedjek? Amúgy 14 :D
2010. dec. 17. 17:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Teszel neki.
2010. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
bocsánat tetszem*
2010. dec. 17. 18:28
 9/10 anonim válasza:
Szerintem ne "kerülgessétek" egymást így, hanem lépj te, mert úgy néz ki a srác nem fog, és ha egyikőtök se lép, akkor nem lesz az egészből semmi. Lehet hogy ő nem mer lépni, simán előfordulhat. De ha ennyire tetszetek egymásnak akkor ne sokat vacilálj.
2010. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ő már lépett :D, csak attól félek, hogy túl visszautasító vagyok, és azt fogja hinni, hogy nekem nem tetszik, de túl rámenős se akarok lenni.
2010. dec. 19. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!