Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » AIDS-es apától a születendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AIDS-es apától a születendő gyerek is fertőzött lesz?

Figyelt kérdés
Ha egy AIDS-es férfi spermabankban lead spermát és tegyük fel nem veszik észre hogy fertőzött (tudom, lehetetlen hogy ne vegyék észre de ha valami véletlen során mégis) és azt a spermiumot beültetik egy nőnek (aki nem fertőzött) akkor a születendő gyerek AIDS-es lesz vagy nem?
2010. dec. 17. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Annak hogy ez bekövetkezik hogy bevesznek ilyen spermát esélye 0,00000001% kb kár ezen rágódni is, és ha gyereket akarsz szedj fel egy rendes pasit! Mártha nő vagy ... :S
2010. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs :P de indulhatnál a " hülye kérdések" mezönyben :P bár messze utolsó lennél de indulhatnál :P
2010. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen. Úgy tudom, hogy igen, mert a sperma "vivőanyaga", vagyis nem maga az ivarsejt, hanem a "cucc" amiben úszik, az hordozza a vírust.

Tehát nem úgy lesz a kicsi fertőzött, hogy a DNS-en keresztül, hanem úgy, hogy az anya fertőzött lesz, és ezen keresztül a gyerek is.

Ugyanakkor nem minden esetben történik meg a fertőzés, sem, van egy valamilyen "arányszám", amit én nem ismerek, de X esetből Y mennyiségben történik meg a fertőzés, amit a gyerek is örököl...

2010. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor te is AIDS-es leszel...
2010. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagyon kicsi az esélyes hogy bevesznek ilyen spermát,ha figyelmesen elolvastad volna a kérdést beleírtam! Nem szeretnék gyereket csak egyszerűen érdekelt a kérdés és sajnálom hogy van ilyen ember aki szerint csak azért mert valaki feltesz egy kérdést ami érdekli indulhatna a hülye kérdések versenyén. Értelmes emberek válaszát vártam de úgy látom itt nincs olyan:) 3.-nak köszönöm szépen a válaszát!
2010. dec. 17. 21:25
 6/6 sasna ***** válasza:
nem feltétlenul.. de nagy eséllyel.. :(
2010. dec. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!