Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lányt válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt válasszam?

Figyelt kérdés
az 1ikel már 3 hónapja járok és hát igazából nála éreztem először szerelmet meg semmi baj a kapcsolatunkkal,a másik lány htá tetszik én is neki és nemtom érdemes lenne-e váltani mert kb ugyanúgy érzek a 2 lány iránt és nemtom h megéri-e belemenni az újba :S
2009. jan. 22. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
azzal járj, amelyik megbízhatóbb, jobban kijössz vele, és amelyik szeret, vagy tudna szeretni téged
2009. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Srapnel ***** válasza:
90%

Barátom, szerintem ne járj egyikkel sem. Úgy válogatsz köztük, mintha a hentesboltban épp felsálat vennél.


Mi az, hogy melyik megbízhatóbb? Ez nem gazdasági döntés.

2009. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tehát mind a két lányba szerelmes vagy? Vagy mind a két lány csak tetszik? Mert ha a barátnődbe szerelmes vagy, a másik lány meg csak tetszik, akkor szerintem nem éri meg miatta felrúgni egy már meglévő biztos kapcsolatot. Viszont ha már nem érzel a barátnőd iránt olyan erős vonzalmat, meg pl a kapcsolatotok is unalmas, akkor miért is ne mehetnél bele egy újba? De biztos vagy benne hogy tetszel a lánynak?
2009. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt, amelyiknek nagyobb a melle... na, komolyan: pontosan mit is érzel irántuk, ami ugyanolyan annál, akivel 3 hónapja vagy együtt,m és annál, akivel nem is jártál még? Nekem kissé furcsa, hogy mindkettő iránt szerelmet érzel.


De ha praktikusak akarunk lenni, és mindkettő iránt uyganúgy érzel, akkor miért hagynál valamit, ami eddig is működött valami bizonytalan ellenében?

2009. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem ne menny bele az újba!
2009. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
"Barátom, szerintem ne járj egyikkel sem. Úgy válogatsz köztük, mintha a hentesboltban épp felsálat vennél." ?????:/ htá nem épp erre a válaszra számítottam már bocs nem válogatok hanem épp 1 nehéz döntés előtt állok a megbízhatóságosba igazad van és egyébként tuti h tetszek neki sőt sztem nem csak tetszek szal nemtom:S
2009. jan. 22. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ha azt írod h nála éreztél szerelmet és semmi baj a kapcsitokkal ,akkor hogy jön egy másik a képbe,h jut egyáltalán az eszedbe h elhagyd a másikért?Nem értelek!ÉS igaza van az előttem szólónak.úgy csinálsz mintha egy tárgy lenne mind2 lány.Gondolkozz egy kicsit el ezen,hogy esne neked ha egy csaj csinálná ezt?persze egyből egy b.dös qrvának lenne titulálva.....a végén még két szék közül a pad alá esel!
2009. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
htá nemtom de szerintem nem világos a kérdésem én nem válogatni akarok válogathatnék de már leszoktam a futó kapcsolatokról nekem 1 megbízható bnő kell akit szerethetek csak nemtom h melyikkel tudnám jobban elképzelni a jövőt mivel a mostani bnőmmel mostanában vannak gondok...
2009. jan. 22. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Dönts okosan és hallgass a szívedre! Egy komoly kapcsolathoz mindenképpen egy komolyabb barátnő kell, lehet hogy a te barátnőd még túl fiatal ezért inkább ő a futó kalandokat szereti. Viszont ha az a másik lány veled egyidős és komoly is akkor szerintem benne jobban megbízhatsz és biztos vagyok benne hogy ő is igényli a szeretetet, főleg ha látod rajta hogy kicsit szomorú és magányos. Én drukkolok neked!
2009. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!