Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a lányok szemébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék a lányok szemében, nem cuki lenni?

Figyelt kérdés

Én férfi szeretnék lenni!

Ha szőrös az arcom, ha nem, mindig cuki vagyok. Ha új emberekkel ismerkedem, szintén azt mondják. Lehet, hogy ezért nem akar tőlem, egyik se semmi komolyat :S

21f


2010. dec. 19. 03:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes.Rám egy időben az mondták a hátam mögött,hogy mogorva agresszív f@sz.Talán a cukitól egy fokkal jobb és a férfiasságomat soha nem vonták kétségbe.
2010. dec. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy elég hosszú téma, hogy hogyan legyél férfias. A legalapvetőbb talán az, hogy soha nem kérj bocsánatot! És most nem arra gondolok, hogy összevesztek, lekurtaanyázod, aztán úgy hagyod, ráadásul igaza is volt. Hanem pl. szia, bocsi, gyere már erre, nem...bocsi, csak úgy kérdeztem, akkor szia, bocsi mégegyszer. Ti sem jöttök? Ok, bocsi. Jó a segged...nem úgy gondoltam, bocsi...stb, stb. Vagy lehet, hogy ennek a határozottsághoz lenne köze? Hmm. Akkor legyél magabiztos és határozott!
2010. dec. 19. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cuki = kedves, aranyos, de csúnya.
2010. dec. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nézd, rám azt mondják, agresszív, bunkó, erőszakos. most akkor "férfias" vagyok?
2010. dec. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem a cuki nem jelent semmi rosszat sőt. nálam és a baráti társaságomban is azt jelenti,hogy kedves,aranyosan néz ki (nem ronda) . és egyáltalán nem zárja ki a férfiasságot :)
2010. dec. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hááát, szerintem a "cuki" jelző férfiaknak elég gáz. Egy barátomnak mondom mindig, hogy: "Olyan cuki a hajad!", emellett jól összeborzolom a séróját, na attól ki szokott akadni.

De a cuki fiú az aranyos arcú, helyes, kedves fiút jelent, részben örülnöd kellene neki, de ha Te férfiasságra vágsz, ne csak a külsőd változtasd, hanem a viselkedésedet is. Legyél alpári paraszt, akkor férfinak fognak tartani, na de oda se mennek hozzád...

2010. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Öhm, így visszaolvasva tök értelmetlen, amit írtam.

Szóval a cuki... Ha csak a külcsínt nézzük. Egy karanyos, jóképű fickó.

Pl. Ő:

[link]


De egy igazán férfias pasira nem mondjuk, hogy cuki, arra azt mondjuk, hogy "Wáááááááááhrrr".

Pl. Ő:

[link]


Vagy Ő:

[link]

2010. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!